Kamieniczki nad Jeziorem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jeziorna, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane Margo

Kartuzy, ul. Jeziorna 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Kamieniczki nad JezioremKamieniczki nad Jeziorem

5 zdjęć

Kamieniczki nad Jeziorem
Kamieniczki nad Jeziorem
Kamieniczki nad Jeziorem
Kamieniczki nad Jeziorem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, położoną w Kartuzach ukończoną inwestycję o nazwie “Kamieniczki nad Jeziorem” .

Na piękno położenia mieszkań, apartamentów i lokali usługowych właśnie w takiej lokalizacji wpływają między innymi wzgórza z leżącymi w ich rynnach jeziorami Klasztornym, Karczemnym, Cichym i Mielonko oraz strome pagórki, pokryte gęstymi, bukowo - sosnowymi lasami.

Miasto Kartuzy posiada dogodne połączenie komunikacyjne z Gdynią, Gdańskiem, Słupskiem, Bytowem, Lęborkiem, Kościerzyną i Wejherowem. Dzięki temu Kartuzy są dobrym punktem wyjściowym dla organizowania wycieczek m.in. po Pojezierzu Kaszubskim. Znajdujący się w odległości 20 km od Kartuz Międzynarodowy Port Lotniczy w Rębiechowie to gwarancja szybkiego połączenia z krajami Europy.

Sąsiedztwo Miejskiego Parku Krajobrazowego i jeziora Karczemnego pozwoli w pełni korzystać z walorów przyrodniczych tego miejsca. Niewątpliwe zalety położenia inwestycji oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne decydują o tym, że oferta mieszkań w "Kamieniczkach nad Jeziorem" jest tak wyjątkowa.

Zalety lokalizacji inwestycji:

• lokalizacja w centrum miasta

• dogodne połączenia kolejowe i drogowe z Trójmiastem

• zapotrzebowanie na działalność usługowo-handlową w okolicy

• duża liczba mieszkańców a tym samym potencjalnych klientów

“Kamieniczki nad Jeziorem” to idealne rozwiązanie dla osób ceniących spokój, bezpieczeństwo, komfort i piękno przyrody. Idealnie dobrane detale w elewacji budynku decydują o jego niepowtarzalności pod względem architektonicznym. Ogrodzenie dostosowane do elewacji budynku oraz jego otoczenia podkreśla wyjątkowy klimat tego miejsca a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i poczucie prywatności jego mieszkańcom.

“Kamieniczki nad Jeziorem” usytuowane są pomiędzy ulicą Jeziorną (strona północno - wschodnia), a brzegiem jeziora Karczemnego (strona południowo - zachodnia).

Maksymalnie wykorzystane zostały walory terenu przeznaczonego pod inwestycję, tj. lokalizacja nad jeziorem Karczemnym.

Atuty architektoniczne budynku:

• Bryła budynku składa się z czterech segmentów, składających się z 2 kondygnacji mieszkalnych i 1 mieszkalno-usługowej, co stanowi o kameralności budynku.

• Linie zabudowy są w odległości 4 m od ulicy Jeziornej oraz 5 m od brzegu jeziora zapewniając tym samym optymalne wykorzystanie walorów działki.

• Zaproponowana forma pozwoliła uzyskać prześwity w pierzei ulicy i zapewnić widok na jezioro dla osób poruszających się ulicą Jeziorną. Wysokość budynku nie przekracza 10 m i składa się z garażu podziemnego, parteru, pierwszego piętra oraz poddasza użytkowego.

• Mieszkania na parterze zostały przystosowane do korzystania dla osób niepełnosprawnych m.in. poprzez windy wjeżdżające z poziomu hali garażowej na kondygnację parteru.

Mieszkania w Kartuzach z widokiem na jezioro:

W "Kamieniczkach na Jeziorem" znajduje się łącznie 25 mieszkań o różnej powierzchni i zróżnicowanych układach architektoniczno-funkcjonalnych.

W oparciu o potrzeby klientów w kompleksie mieszkalno-usługowym przeważają mieszkania dwupokojowe. Mieszkania na parterze zostały przystosowane do korzystania dla osób niepełnosprawnych. W hali garażowej przewidziano 33 miejsca postojowe, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych.

Na atrakcyjność lokali wpływa piękny widok z balkonów na taflę jeziora Karczemnego.

Inwestycja Kamieniczki nad Jeziorem znajduje się w Kartuzach, ul. Jeziorna 6 (16 km od Gdańska), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane Margo.

Inwestycja Kamieniczki nad Jeziorem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamieniczki nad Jeziorem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane Margo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat kartuski zajmuje 1121 kilometrów kwadratowych. Mieszka tutaj ponad 120 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą następujące gminy: miejsko-wiejskie Kartuzy i Żukowo oraz wiejskie Sierakowice, Somonino, Stężyca, Przodkowo, Chmielno, Sulęczyno. Największymi walorami powiatu kartuskiego, który leży w tak zwanej Szwajcarii Kaszubskiej, są lasy i jeziora. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki, wciąż rozwija się także rolnictwo. Bliskość Gdańska i Gdyni oraz piękno kartuskiej przyrody przyciągają nowych mieszkańców, których liczba wzrasta z roku na rok (przez ostatnich 10 lat – o około 19 tysięcy). Tutejsza ludność silnie identyfikuje się z kaszubską kulturą, o czym można się przekonać na przykład w lokalnych restauracjach i na festynach.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamieniczki nad Jeziorem?

Najważniejszą rolę w komunikacji publicznej odgrywają autobusy. Na przykład autobusem prywatnego przewoźnika „Gryf” można dojechać z Kartuz do głównego dworca w Gdańsku w około 50 minut, a z Żukowa – w około 30 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamieniczki nad Jeziorem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 596 metrów od inwestycji Kamieniczki nad Jeziorem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kartuzy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamieniczki nad Jeziorem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamieniczki nad Jeziorem znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 174 m, I Liceum Ogólnokształcące im. Hieronima Derdowskiego w odległości 177 m, Przedszkole Niepubliczne Muchomorek w odległości 178 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamieniczki nad Jeziorem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentium w odległości 56 m, Kaszuby w odległości 201 m, Okulista w odległości 275 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamieniczki nad Jeziorem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 156 m znajduje się Fit Gym, w odległości 226 m znajduje się Nord 2, w odległości 230 m znajduje się Palmeta.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamieniczki nad Jeziorem w odległości 187 m znajduje się boisko / kort, w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 238 m znajduje się Skatepark.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: