Oliwska Nova

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

OLIWSKA NOVA to osiedle domów jednorodzinnych z garażami w zabudowie szeregowej o metrażach ok. 153 m2, 173 m2 oraz 213 m2.Teren osiedla ogrodzony, brama wjazdowa na pilota, monitoring.Na terenie osiedla dodatkowe miejsca postojowe.Inwestycja ukończona, oddana do użytku.Okna na parterze wyposażone w rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym. Drzwi garażowe segmentowe, sterowane elektrycznie (pilot). Parapety okienne wewnętrzne z kamienia naturalnego. Na parterze oraz pierwszym piętrze okna trójszybowe, czyli energooszczędne - zmniejszają koszt ocieplania zimą i chłodzenia domu latem. Ponadto zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo oraz lepsze tłumienie dźwięków.Budynek przystosowany do montażu kominka.Więcej informacji w biurze sprzedaży przy inwestycji, ulica Oliwska 11 (róg Palestyńskiej).Instalacje:- instalacja c.o. wykonana kompletnie z grzejnikami z podejściami ze ściany z kotłem gazowym dwufunkcyjnym Vaillant (domy o pow. ok. 153 m2) oraz z kotłem gazowym kondensacyjnym Vaillant oraz zasobnikiem CWU 200 l. (domy o pow. ok. 173 m2 oraz ok. 213 m2) ,- instalacja wody zimnej, ciepłej z podejściami pod przybory – bez białego montażu,- kanalizacja sanitarna – wykonanie pionów z podejściami do urządzeń,- instalacja gazowa z podejściami do pieca i kuchenki gazowej- instalacja elektryczna 230V (gniazda wtykowe, wypusty oświetleniowe zakończone złączką, przeciwporażeniowe),- 400V zasilanie do kuchenki elektrycznej,- instalacja teletechniczna, światłowód, wideodomofon, przystosowanie do instalacji alarmowej,- wizjer bezprzewodowy w drzwiach wejściowych,- oświetlenie zewnętrzne.Szybki dojazd do centrum miasta (ok. 5,8 km). Bliskość tramwajów, autobusów, trasy S8 i stacji SKM (ekran akustyczny rozpraszający fale dźwiękowe), niedaleko planowana stacja metra Targówek.Dla osób szukających aktywności na świeżym powietrzu i ukojenia w kontakcie z przyrodą Park Bródnowski oraz Las Bródnowski.W okolicy Centrum Handlowe ATRIUM TARGÓWEK /Carrefour, CH ZIELONY TARGÓWEK oraz FACTORY, IKEA, M1 itp.

Inwestycja Oliwska Nova znajduje się na Bródnie, ul. Oliwska (5.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Oliwska Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Oliwska Nova pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 172 do 211 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (49 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 45 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (49 miejsc).
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Oliwska Nova

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oliwska Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Oliwska Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budowlana 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwska Nova znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 99 im. Małego Powstańca w odległości 560 m, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 41 w odległości 560 m, CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oliwska Nova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Delikatesy "5".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwska Nova w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 19.05.2015

Data aktualizacji: 03.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie