Apartamenty nad Wartą etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Kajakowa, oferowane bezpośrednio przez Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

Luboń, ul. Kajakowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 191 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty nad Wartą etap II

5 zdjęć

Apartamenty nad Wartą etap II
Apartamenty nad Wartą etap II
Apartamenty nad Wartą etap II
Apartamenty nad Wartą etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

Apartamenty nad Wartą to inwestycja o prostej i ciekawej formie, nawiązującej do pobliskich obiektów zabytkowych poprzez między innymi tynk fasadowy szlachetny, oraz spadzisty dach. W ramach I etapu zostały wybudowane 2 budynki mieszkalne wielorodzinne, czterokondygnacyjne, składające się łącznie z 88 lokali mieszkalnych. W ramach II i III etapu zrealizowane zostaną 4 budynki mieszkalne wielorodzinne, składające się łącznie z 200 lokali mieszkalnych o powierzchni od 41 do 75 m2.

Wszystkie mieszkania z realizowanej inwestycji są jednopoziomowe, z maksymalną funkcjonalnością i przestronnością, o powierzchniach użytkowych mieszkalnych od ok. 41 m2 do 75 m2. Każde z mieszkań będzie posiadało ogródek (na parterze) lub balkon (na piętrach), usytuowany po doświetlonej stronie budynku.

Na terenie inwestycji wybudowanych zostanie około 176 miejsc postojowych dla mieszkańców i estetyczne chodniki z kostki. Ponadto zaplanowano również przestrzeń zieleni, która spełni oczekiwania zarówno seniorów, rodzin z dziećmi (plac zabaw) jak i młodych aktywnych osób.

Inwestycja Apartamenty nad Wartą etap II znajduje się w Luboniu, ul. Kajakowa (0.3 km od Poznania), jest realizowana przez Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty nad Wartą etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (176 miejsc)

W inwestycji znajdują się 22 komórki lokatorskie - zakup nie jest obowiązkowy - powierzchnia 4,97-5,27 m2 cena 4 000 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (22): - zakup nie jest obowiązkowy - powierzchnia 4,97-5,27 m2 cena 4 000 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (176 miejsc): zewnętrze.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Apartamenty nad Wartą realizowana jest w Luboniu, w okolicy ul. Armii Poznań, w bliskim sąsiedztwie miasta Poznania, w odległości kilkuset metrów od węzła Autostrady A2 – Dębina. Bardzo dobra dostępność komunikacyjna gwarantuje szybki i łatwy dojazd do centrum Poznania, Starego Browaru czy Międzynarodowych Targów Poznańskich. Realizowana inwestycja Apartamenty nad Wartą skierowana jest do Klientów, którzy poszukują nieruchomości w atrakcyjnej cenie, jak również w dobrej lokalizacji, z zachowaniem dostępu do pełnej infrastruktury i terenów zielonych. Dla miłośników zielonych przestrzeni, w niedalekiej odległości znajduje się Wielkopolski Park Narodowy, który jest jednym z ulubionych miejsc wycieczek dla mieszkańców Poznania i okolic.

Luboń to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, nad rzeką Wartą. Powierzchnia miasta wynosi 13,51 km2 a liczba mieszkańców - 29 tysięcy. Stosunkowo duża liczba mieszkańców w porównaniu do niewielkiej powierzchni, sprawia, że Luboń znajduje się na liście stu najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Luboń wchodzi w skład aglomeracji poznańskiej. Od północy graniczy z Poznaniem, od południa z Wielkopolskim Parkiem Narodowym.. W Luboniu warto odwiedzić Muzeum Martyrologiczne oraz plażę miejską. Dużym zainteresowaniem cieszy się także Wielkopolski Park Narodowy, znajdujący się nad Jeziorem Góreckim w trójkącie miast Luboń-Stęszew-Mosina.

Komunikacja

Przez Luboń przebiega autostrada A2, której jeden ze zjazdów położony jest częściowo na terenie Lubonia oraz linia kolejowa na trasie Poznań-Wrocław. Droga wojewódzka nr 430 zapewnia połączenie z południowymi powiatami Wielkopolski. Blisko granicy miasta przebiega również trasa E261.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty nad Wartą etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty nad Wartą etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty nad Wartą etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Luboń Ratajskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty nad Wartą etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Wartą etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne U 7 Krasnoludków w odległości 300 m.

Data publikacji: 17.01.2022
Data aktualizacji: 17.01.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: