W Zaciszu - etap III

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPPU Jurtex

Ceny od: 5 725 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji W Zaciszu - etap III dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
B
4
81,22 m²
135 m2
465 000 zł5 725 zł/m²
C
4
81,22 m²
135 m2
465 000 zł5 725 zł/m²

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja, jaką realizujemy, to kameralne osiedle w spokojnej części Kobyłki, przy ul. Szerokiej. Osiedle składa się z 6 budynków (segmentów) w zabudowie szeregowej. W ofercie znajduje się 6 mieszkań (parter + piętro), o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Każde mieszkanie posiada własny garaż.W trosce o Twoje bezpieczeństwo Osiedle "W ZACISZU" (Etap III) jest osiedlem zamkniętym i ogrodzonym, otoczonym terenami zieleni.Na własnych działkach, w najlepszych lokalizacjach w okolicach Warszawy (Kobyłka, Marki, Zielonka) budujemy domy wielorodzinne i jednorodzinne, segmenty oraz mieszkania bezczynszowe na sprzedaż. Domy o niepowtarzalnej architekturze, o wysokich walorach estetycznych i użytkowych, wznoszone w technologii tradycyjnej, według własnych projektów.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zdecydowanie lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Starannie dobieramy miejsca dla nowych obiektów, harmonijnie wkomponowując ich architekturę w krajobraz otoczenia.A wszystko po to, by stworzyć Tobie, jako mieszkańcowi naszych osiedli, jak najlepsze warunki do wygodnego życia, ruchu na świeżym powietrzu, budowania relacji dobrosąsiedzkich, a przede wszystkim do efektywnego wypoczynku i relaksu.Zrealizowaliśmy już 15 inwestycji osiedli developerskich na terenie całej gminy Kobyłka oraz Zielonka. Wszystkie osiedla położone są w zacisznych i przytulnych miejscach, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni.Budynki realizujemy w technologii tradycyjnej z materiałów o sprawdzonej jakości. Szczególną uwagę zwracamy na solidne i estetyczne wykończenie Twojego wymarzonego mieszkania. Przy budowie zawsze kierujemy się starannością wykonania i efektywnym zagospodarowaniem przestrzeni.

Inwestycja W Zaciszu - etap III znajduje się w Kobyłce, ul. Szeroka (4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PPU Jurtex.

Inwestycja W Zaciszu - etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji W Zaciszu - etap III pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 465 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 81 m2 w cenie od 465 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PPU Jurtex przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 81 m2.
Powierzchnie działek: 135 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 465 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 725 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji W Zaciszu - etap III

Atutem tego miejsca jest szybki dojazd do głównych tras komunikacyjnych oraz do centrum miasta.

Kobyłka to miasto położone w powiecie wołomińskim, w aglomeracji warszawskiej, oddalone od ok. 17 km od centrum Warszawy. Miasto leży na Równinie Wołomińskiej w centralnej części Niziny Mazowieckiej. Graniczy z takimi miastami, jak: Zielonka, Marki, Radzymin, Wołomin.. Kobyłka dzieli się na dzielnice: Antolek, Mareta, Kobylak, Kolonia Chór, Sosnówka, Zalasek, Piotrówek czy Jędrzejek. Do najchętniej odwiedzanych miejsc w Kobyłce zalicza się Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich. W pobliżu znajdują się również Rezerwat Przyrody Puszcza Słupecka oraz Pomnik Bohaterów Powstania Styczniowego.

Komunikacja

Kobyłka ma dogodne połączenia kolejowe i autobusowe ze stolicą. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 634 oraz droga ekspresowa S8. Na terenie gminy znajdują się dwie stacje kolejowe: Kobyłka i Kobyłka Ossów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji W Zaciszu - etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji W Zaciszu - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czereśniowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji W Zaciszu - etap III znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Muzycznego - Ognisko w Ząbkach w odległości 130 m, Centrum Kształcenia Zawodowego i Artystycznego w odległości 130 m, Publiczne Przedszkole nr 3 w Kobyłce w odległości 290 m.

Data publikacji: 27.08.2020

Data aktualizacji: 27.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie