PPU Jurtex logo

PPU Jurtex

Zielonka, ul. Ossowska 80A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "JURTEX", to firma budowlana, istniejąca w sektorze developerskim

Na własnych działkach, w najlepszych lokalizacjach w okolicach Warszawy (Kobyłka, Marki, Zielonka) budujemy domy wielorodzinne i jednorodzinne, segmenty oraz mieszkania bezczynszowe na sprzedaż. Domy o niepowtarzalnej architekturze, o wysokich walorach estetycznych i użytkowych, wznoszone w technologii tradycyjnej, według własnych projektów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zdecydowanie lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Starannie dobieramy miejsca dla nowych obiektów, harmonijnie wkomponowując ich architekturę w krajobraz otoczenia.

A wszystko po to, by stworzyć Tobie, jako mieszkańcowi naszych osiedli, jak najlepsze warunki do wygodnego życia, ruchu na świeżym powietrzu, budowania relacji dobrosąsiedzkich, a przede wszystkim do efektywnego wypoczynku i relaksu.

Zrealizowaliśmy już 9 inwestycji osiedli developerskich na terenie całej gminy Kobyłka i Zielonka. Wszystkie osiedla położone są w zacisznych i przytulnych miejscach, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni.

Budynki realizujemy w technologii tradycyjnej z materiałów o sprawdzonej jakości. Szczególną uwagę zwracamy na solidne i estetyczne wykończenie Twojego wymarzonego mieszkania. Przy budowie zawsze kierujemy się starannością wykonania i efektywnym zagospodarowaniem przestrzeni.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

PPU Jurtex logo
PPU Jurtex
Zielonka, ul. Ossowska 80A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: