Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osada Kryniczno

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Spacerowa, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

trzebnicki, Kryniczno, ul. Spacerowa

Osada KrynicznoOsada Kryniczno

2 zdjęcia

Osada Kryniczno
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

84/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

2

Budynki

5

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 516 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki edukacyjne, 2 sklepy, 5 obiektów sportowych, 2 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 5 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

84 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osada Kryniczno to kameralne osiedle, składające się z pięciu dwulokalowych domów, usytuowane zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. To doskonałe miejsce dla rodzin poszukujących wygodnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnym, zielonym otoczeniu. Dużym atutem lokalizacji jest rozbudowana infrastruktura drogowa, umożliwiająca szybki dojazd do centrum miasta oraz bezpośredni dostęp do trasy S5, jak i obwodnicy Wrocławia. Kryniczno to urokliwa miejscowość, w której dostępne są liczne, lokalne usługi, takie jak szkoła podstawowa, żłobek, sklep, restauracja czy boisko sportowe - wszystko w zasięgu krótkiego spaceru.

Osada Kryniczno to inwestycja, w której skupiliśmy się na funkcjonalnym rozplanowaniu wnętrz mieszkań oraz praktycznym i estetycznym układzie całego osiedla. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, mamy pewność, że nieruchomość będzie równie dobrze prezentować po zakończeniu inwestycji jak i z biegiem lat jej zamieszkiwania. Budujemy z wysokiej jakości materiałów, stosujemy sprawdzone w naszym klimacie rozwiązania architektoniczne i kładziemy nacisk na przemyślany układ urbanistyczny całego osiedla.

Osada Kryniczno to enklawa w której każdy mieszkaniec znajdzie idealne miejsce do odpoczynku i radości z życia.

Charakterystyka nieruchomości

- Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania: wszystkie lokale posiadają w standardzie pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, dobre ocieplenie, trójszybowe okna o niskim współczynniku przenikalności cieplnej oraz panele fotowoltaiczne.

- Elegancka dwukondygnacyjna bryła: Zaprojektowane z dbałością o estetykę domy posiadają dwie kondygnacje, które pozwalają na wygodne rozplanowanie przestrzeni i praktyczne rozdzielenie strefy sypialnej od części salonowej.

- Prywatne ogrody: Do mieszkań będą przynależeć prywatne ogródy, w których będą Państwo mogli rozkoszować się spokojem, zielenią oraz organizować rodzinne spotkania.

- Komfortowe miejsca parkingowe: Przed domami zostaną zlokalizowane dwa, dedykowane miejsca parkingowe, które zapewnią wygodę i bezpieczeństwo dla Państwa samochodów. Dodatkowo na terenie osiedla zostały przewidziane miejsca parkingowe dla gości.

- Rozkładowy salon z bezpośrednim wyjściem do ogrodu: Na parterze znajdzie się przestronny, połączony z kuchnią salon, który wraz z bezpośrednimi wyjściem do ogrodu tworzyć będzie otwartą przestrzeń, idealną do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

- Solidne wykończenia: Domy zostały wykończone w wysokim standardzie, z zastosowaniem praktycznych i sprawdzonych przez nas na innych inwestycjach materiałów.

Inwestycja Osada Kryniczno znajduje się w Krynicznie, ul. Spacerowa (2.9 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osada Kryniczno w sprzedaży jest 5 nowych domów o powierzchni 84 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat trzebnicki usytuowany jest w dorzeczu Odry, w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego. Jego terytorium obejmuje powierzchnię ponad 1025 km2 i przedzielone jest przez wzgórza Wału Trzebnickiego. Do powiatu należą miasta: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice i Żmigród oraz 2 gminy wiejskie. Zielony pejzaż obfituje w malownicze wzgórza, bukowe i sosnowe lasy, stawy, 3 rezerwaty przyrody oraz Park Krajobrazowy Dolina Baryczy. Ludność, której liczba wynosi ok. 79 tys., koncentruje się w miastach, gdzie dominuje niska zabudowa: wille, kamienice, domy jedno- i wielorodzinne. W Trzebnicy oraz Obornikach Śląskich znajdują się zabytkowe kompleksy uzdrowiskowe. Dobrze rozwinięta jest baza turystyczna, a do atrakcji należą: kąpieliska – Glinianki i Produs, Park Wodny Zdrój w Trzebnicy, Gradi Golf Club koło Prusic, a także liczne ośrodki nauki jazdy konnej, muzea i skanseny. W powiecie kursują pociągi oraz autobusy, a najważniejsze arterie to drogi krajowe: nr 5 i nr 15.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osada Kryniczno?

Przez obszar powiatu trzebnickiego przebiegają dwie arterie krajowe: droga nr 5 (Nowe Marzy – Lubawka przy granicy z Czechami) oraz droga nr 15 (Trzebnica – Ostróda). Znajdują się tutaj także 4 arterie wojewódzkie, min. droga nr 340 (Oleśnica – Trzebnica – Oborniki Śląskie – Ścinawa) oraz droga nr 342 (Wrocław – Oborniki Śląskie – Strupina). W powiecie kursują autobusy przewoźnika PKS Wołów oraz pociągi, np. Kolei Dolnośląskich, zaś w miastach – busy komunikacji miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Kryniczno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 516 metrów od inwestycji Osada Kryniczno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osada Kryniczno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Kryniczno znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek i Przedszkole "Bajka" w odległości 482 m, Szkoła Podstawowa im św. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie w odległości 617 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Kryniczno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 505 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 648 m znajduje się Jul-Ka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Kryniczno w odległości 492 m znajduje się boisko / kort, w odległości 511 m znajduje się boisko / kort, w odległości 511 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.04.2024
Data aktualizacji: 16.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023