PINEA

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPINEA

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji PINEA są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji PINEA dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
126
1
25,94 m²
1
314
1
54,54 m²
3
520
1
26,7 m²
5
718
1
26,7 m²
7
102
2
54,54 m²
1
317
2
26,7 m²
3
515
2
54,54 m²
5
308
3
73,75 m²
3
501
3
67,37 m²
5

Opis Inwestycji

Prezentowane powyżej apartamenty to tylko przykładowe propozycje. Prosimy skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, żeby poznać całą naszą ofertę.PINEA to położony w pierwszej linii brzegowej kompleks trzech budynków apartamentowo-hotelowych mieszczących:> 175 całorocznych luksusowych apartamentów w 4 standardach wykończenia do wyboru> uzdrowiskowy condohotel> oraz hotel renomowanej sieci HILTON PINEA to także całoroczne restauracje, kompleks basenów oraz luksusowe SPA i gabinety fizjoterapii.Inwestycja zlokalizowana została w zachodniej części polskiego wybrzeża, w kameralnym gęsto porośniętym sosnowym lasem Pobierowie. To niezwykłe miejsce szczyci się krystalicznie czystym powietrzem, pięknymi plażami i niezwykłymi terenami rekreacyjnymi. PINEA to doskonała inwestycja - bezpieczna lokata kapitału zapewniająca regularne zyski z wynajmu. Unikalne walory lokalizacji w połączeniu z całoroczną ofertą usługową oraz obecność w kompleksie hotelu sieci Hilton gwarantują wzrost wartości inwestycji w dłuższej perspektywie. Zakup apartamentu w PINEA to także możliwość uzyskania całkowitego zwrotu podatku VAT oraz odliczenia kosztów jego utrzymania od podatku dochodowego.

Inwestycja PINEA znajduje się w Pobierowie, ul. Grunwaldzka 82A (39.6 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera PINEA.

Inwestycja PINEA jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 175 nowych apartamentów. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji PINEA pozostało na sprzedaż 9 apartamentów o powierzchniach od 26 do 74 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 55 m2 (4 apartamenty)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 27 do 55 m2 (3 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 74 m2 (2 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PINEA przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 175 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Apartamenty oferowane są w wykończeniu pod klucz. Ostateczna cena zależy od wybranego, spośród czterech proponowanych opcji, standardu - Seaside, Nordic, Modern lub Loft. • Możliwość przyłączenia jacuzzi na wybranych tarasach • Możliwość montażu klimatyzacji
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, basen, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze, rezerwat przyrody.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 9 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 26 do 74 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji PINEA

Pobierowo to idealne miejsce by zwolnić, wziąć głęboki oddech, żyć tu i teraz - to sposób na oderwanie się od stresu, miejskiego zgiełku i zabiegania. Kameralnej miejscowości uroku dodaje porastający całe miasteczko sosnowy starodrzew oraz willowy charakter zabudowy. Plaże o naturalnej linii brzegowej, wypełnione drobnym bałtyckim piaskiem ciągną się tu po horyzont, zachęcając do długich spacerów brzegiem morza o każdej porze roku.

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji PINEA mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji PINEA znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pobierowo.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji PINEA składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Market pod Debem, w odległości 340 m znajduje się Piekarnia, w odległości 380 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji PINEA w odległości 280 m znajduje się Park Linowy "Polskie Morze", w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Kompleks Sportowo-Rekreacyjny.

Data publikacji: 11.03.2020

Data aktualizacji: 01.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie