PINEA logo

PINEA

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

PINEA to jedna z 7 063 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. .

W swojej ofercie deweloper PINEA posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 26 m² do 81 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: PINEA.Każda inwestycja PINEA posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 37 nieruchomości w województwie zachodniopomorskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z PINEA.

Posiadamy w sprzedaży 37 nieruchomości w 1 inwestycji

 • PINEA
  3 kw. 2023
  Prezentowane powyżej apartamenty to tylko przykładowe propozycje. Prosimy skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, żeby poznać całą naszą ofertę.PINEA to położony w pierwszej linii brzegowej kompleks trzech budynków apartamentowo-hotelowych mieszczących:> 175 całorocznych luksusowych apartamentów w 4 standardach wykończenia do wyboru> uzdrowiskowy condohotel> oraz hotel renomowanej sieci HILTON PINEA to także całoroczne restauracje, kompleks basenów oraz luksusowe SPA i gabinety fizjoterapii.Inwestycja zlokalizowana została w zachodniej części polskiego wybrzeża, w kameralnym gęsto porośniętym sosnowym lasem Pobierowie. To niezwykłe miejsce szczyci się krystalicznie czystym powietrzem, pięknymi plażami i niezwykłymi terenami rekreacyjnymi. PINEA to doskonała inwestycja - bezpieczna lokata kapitału zapewniająca regularne zyski z wynajmu. Unikalne walory lokalizacji w połączeniu z całoroczną ofertą usługową oraz obecność w kompleksie hotelu sieci Hilton gwarantują wzrost wartości inwestycji w dłuższej perspektywie. Zakup apartamentu w PINEA to także możliwość uzyskania całkowitego zwrotu podatku VAT oraz odliczenia kosztów jego utrzymania od podatku dochodowego.

  PINEA

  od 13 900 zł/m2
  ul. Grunwaldzka 82A , Pobierowo, gryficki(11.5 km od Międzywodzia)
  PINEA

Kontakt

PINEA logo
PINEA
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: