Daglezji Residence

16 zdjęć

Daglezji Residence
Daglezji Residence
Daglezji Residence
Daglezji Residence

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Daglezji Residence dostępna jest 1 oferta

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcyjne zewnętrze i działowe cegła: beton komórkowy H+H.

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : na podjeździe.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępny jest 1 dom bliźniak.

Powierzchnie domów:

178 m².

Powierzchnie działek:

620 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

płatności zgodnie z harmonogramem budowy.

Warunki rezerwacji:

umowa deweloperska/rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Projekt Novum Home Daglezji Residence obejmuje dwa domy o wysokim standardzie, o powierzchni 178m2 z garażami wbudowanymi w bryłę budynku.

Cały projekt tworzy elegancką i funkcjonalną przestrzeń. Niewątpliwie ogromnym atutem jest prywatność jako zapewnia nasz projekt – rzadko spotykana ilość jedynie dwóch domów jest atrakcyjna dla klientów, którzy szukają odpoczynku we własnym zaciszu domowym. Najwyższy poziom wykonania, najlepsza lokalizacja, otoczenie zieleni – to wszystko atuty naszej Inwestycji.

Inwestycja Daglezji Residence znajduje się w Góraszce, ul. Daglezji (1.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez PFM Group.

Inwestycja Daglezji Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Daglezji Residence w sprzedaży jest 1 nowy domu o powierzchni 178 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców PFM Group przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Góraszka to miejscowość, która w ostatnim czasie bardzo się rozwija. Powstający około 2 km od naszej Inwestycji „Projekt Góraszka” to rozwiązanie dla wschodniej części Warszawy. Centrum Handlowe i Park Rozrywki tworzą miejskość w otulinie pobliskich lasów. Nie można wymarzyć sobie lepszej lokalizacji na swoje przysłowiowe cztery ściany. Połączenie do Warszawy, do której dojedziemy w zaledwie 20 minut i życie w przestronnym domu z dużym ogrodem to rozwiązanie, które proponujemy. Elementy infrastruktury miejskiej jak: urząd gminy, poczta, przedszkole, szkoła, obiekty sportowo-rekreacyjne oraz punkty usługowo-handlowe są dostępne w pobliskiej Wiązownie (2,5 km). Okolica ma ogromny potencjał rozwojowy ze względu na otwarcie centrum rozrywki dla dzieci "Majaland" oraz planowaną budowę Centrum Handlowego na miejscu starego lotniska w Góraszce.

Położony w środkowej części województwa mazowieckiego powiat otwocki, to obszar o powierzchni ok. 616 km2, na który składają się gminy miejskie: Józefów i Otwock, gmina miejsko-wiejska Karczew oraz tereny wiejskie: Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory i Wiązowna. Naturalny pejzaż okolic tworzą rzeki: Wisła i Świder oraz tereny zielone: sosnowe bory, łąki, torfowiska, rezerwaty przyrody i obszar Mazowieckiego Parku Narodowego. Powiat słynie jako strefa wypoczynkowo-uzdrowiskowa w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Pośród niskiej architektury willowej i jednorodzinnej wyróżnia się drewniane budownictwo w tzw. stylu świdermajer, a najokazalszym obiektem jest Pałac Bielańskich. W Otwocku i Józefowie rozwijają się usługi i handel, zaś w Karczewie mieszczą się zakłady przetwórstwa mięsnego. Tereny wiejskie to obszary sadownicze i grunty rolne. Dogodne warunki komunikacyjne umożliwiają m.in.: droga krajowa nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) oraz trasa E372 (Warszawa – Hrebenne).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Daglezji Residence?

Na terenie powiatu otwockiego znajdują się ważne arterie, jak: trasa europejska E372 (Warszawa – Hrebenne) oraz droga krajowa nr 50, będąca Tranzytową Obwodnicą Warszawy. Transport w obrębie powiatu zapewniają autobusy PKS i busy prywatnych firm, a dogodną komunikację ze stolicą umożliwiają zarówno połączenia autobusowe, jak i kolejowe. Zaletą lokalizacji powiatu jest także niewielka odległość do Lotniska Okęcie.

Lokalizacja inwestycji jest w pobliżu trasy lubelskiej i autostrady A2 (Poznań-Terespol) zapewnia szybkie połączenie drogowe z Wilanowem (15 min), Ursynowem (20 min) i Wesołą (8 min). Komunikacja publiczna umożliwia dojazd do Ronda Wiatraczna (autobusy 720, 722 i 730).

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Daglezji Residence w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.02.2023
Data aktualizacji: 23.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Góraszce

Oferty w Góraszce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: