"Perfekt - Dom" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o. logo

"Perfekt - Dom" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o.

Brodnica, ul. Ogrodowa 12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo „PERFEKT-DOM” Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o. oferuje Państwu mieszkania własnościowe, lokale użytkowe i garaże w budynkach zlokalizowanych w Brodnicy.

Budowane przez nas domy powstają w atrakcyjnych punktach miasta. Są wkomponowane w istniejące otoczenie, stanowiąc jednak enklawę kameralnej zabudowy na wysokim poziomie estetycznym. Z myślą o Państwa potrzebach, gustach i wygodzie, na podstawie własnych, wieloletnich doświadczeń, proponujemy mieszkania zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, używając do ich budowy dobrych materiałów, gwarantujących wysoki standard. Niskie koszty eksploatacji, wynikające m.in. z opomiarowania i doskonałego docieplenia ścian zewnętrznych budynków, a także całkowite ogrodzenie terenu, monitoring oraz wydzielone miejsca parkingowe, zwiększają dodatkowo atrakcyjność mieszkań.

Kupując mieszkanie nabywają Państwo pełne prawo do jego własności wraz z odpowiednim udziałem w gruncie. Właściciele, tworząc wspólnoty mieszkaniowe, samodzielnie decydują o sposobach administrowania i zarządzania obiektami.

Zapraszamy do biura sprzedaży w Brodnicy przy ul. Ogrodowa 12, gdzie będą mogli Państwo poznać szczegóły naszej oferty.

Zakończyliśmy sprzedaż 10 inwestycji

Kontakt

"Perfekt - Dom" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o. logo
"Perfekt - Dom" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o.
Brodnica, ul. Ogrodowa 12
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: