Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Oliwkowa Park

6 zdjęć

Oliwkowa Park
Oliwkowa Park
Oliwkowa Park
Oliwkowa Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna
  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 22 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Inwestycja Oliwkowa Park to enklawa domów jednorodzinnych położonych w spokojnej dzielnicy blisko centrum miasta. Projekt osiedla wyróżnia nowoczesna stylistyka. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy domy w zabudowie bliźniaczej o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, które z pewnością zapewnią komfort kilkuosobowej rodzinie. Wydzielone ogrody pozwolą cieszyć się dodatkową przestrzenią na świeżym powietrzu. Energooszczędne technologie, wykorzystane w procesie budowy domów, zapewnią inwestorom obniżenie kosztów użytkowania.

Osiedle Oliwkowa Park jest znakomicie zlokalizowane blisko tętniącego życiem centrum Gdańska, a jednocześnie pozwala rozkoszować się malowniczą scenerią podczas spacerów. Zadbaliśmy o to, aby rozbudowana architektura krajobrazu była chlubą przyszłych mieszkańców i zapewniła poczucie relaksu. Wystarczy jednak kilka minut, aby mieć do dyspozycji pełną infrastrukturę w postaci centrum handlowego, punktów usługowych i nowoczesnej szkoły. Dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji w szybkim czasie można dostać się do głównych dzielnic Gdańska. Pragnienie ciszy i kontaktu z naturą nie musi już konkurować z bliskością do pracy lub przedszkola.

Zamieszkaj w parku w swoim mieście. Zamieszkaj na Oliwkowej.

Inwestycja Oliwkowa Park znajduje się na Jasieniu, ul. Oliwkowa 30 (6.5 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi Pepper House.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Oliwkowa Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jasień to jedna z ciekawszych dzielnic mieszkalnych Gdańska, która znana jest z nowej zabudowy osiedlowej oraz licznych domków jednorodzinnych. To właśnie tutaj najlepiej odnajdują się osoby chcące łączyć wygodę komunikacyjną z przestrzenią do aktywnego wypoczynku. Zachodnia część dzielnicy to głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski.

Jasień cieszy się świetną infrastrukturą komunikacyjną dzięki kilku liniom autobusowym oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM). Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Ok. 50 m od południowo-wschodniej granicy Jasienia znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED w Kowalach. Ponadto, w odległości ok. 100 metrów na północ działają Pomorskie Centra Kardiologiczne.

Graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo i Piecki-Migowo, Ujeścisko-Łostowice i Kokoszki (przez Obwodnicę Trójmiasta), a także z obszarami wiejskimi (Kolbudy) oraz malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7, a dzielnicę w połowie przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej.

Jasień liczy sobie powierzchnię 18,68 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 14 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oliwkowa Park?

Na Jasień dojeżdża kilka linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Ponadto funkcjonuje tu przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oliwkowa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Oliwkowa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szadółki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oliwkowa Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwkowa Park znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Fasolka" w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oliwkowa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwkowa Park w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 500 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.02.2023
Data aktualizacji: 17.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: