Ornament etap IV

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOrnament Szczecin Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ornament etap IV dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
10
3
73,12 m²
Parter
21
3
72,83 m²
1
43
3
72,03 m²
3

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

W budynku B2 powstanie 69 mieszkań, w tym mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe, a także jeden lokal niemieszkalny o powierzchni 27,18 m2. Wyjątkowo w etapie B2 zostały zaprojektowane również mieszkania z antresolami, które będą znajdowały się na ostatniej kondygnacji. Przewidziano miejsca postojowe naziemne oraz w halach garażowych, boksy rowerowe, a także komórki lokatorskie na kondygnacjach mieszkalnych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki.Etap B2, to już piąty budynek osiedla Ornament. Wystawka okien po raz kolejny będzie skierowana głównie na południową stronę świata, co zapewni odpowiednie doświetlenie. Niezmiennie, każdy lokal zostanie wyposażony w wideodomofon, a w budynku będzie winda obsługująca wszystkie kondygnacje. Pamiętając o najmłodszych, w projekcie znalazł się także plac zabaw – już drugi na osiedlu. Poprzez zastosowania bezprogowe oraz łagodne podjazdy możliwość wejścia do budynku mają także osoby poruszające się na wózku inwalidzkim. Klatki schodowe wykończone zostaną w kolorach bieli i szarości, z elementami w kolorze drewna. Okolica mimo bliskości centrum jest bogata w tereny zielone, a także ścieżki rowerowe.Termin zakończenia budowy wrzesień 2020 r., a wydania - do grudnia 2020 r.

Inwestycja Ornament etap IV znajduje się w Nowym Mieście, ul. Powstańców Śląskich (2 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Ornament Szczecin Sp. z o.o..

Inwestycja Ornament etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ornament etap IV pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 72 do 73 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 do 73 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ornament Szczecin Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: w garażu.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 72 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ornament etap IV

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ornament etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Ornament etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Szyrockiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ornament etap IV znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Edukacji BTC w odległości 250 m, Ośrodek Szkoleniowo-Seminaryjny Pomorskiej Agencji Doradztwa Finansowego i Szkoleń PADFIS Sp. z o.o. w odległości 460 m, XVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ornament etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Tlenomed - komora hiperbaryczna i rehabilitacja w odległości 270 m, Poradnia Ogólna Uniwersytetu Szczecińskiego w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ornament etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ornament etap IV w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Calypso.

Data publikacji: 26.10.2018

Data aktualizacji: 04.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie