Apartamenty Kolejowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kolejowa, oferowane bezpośrednio przez Open Development

Legionowo, ul. Kolejowa 46

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Kolejowa

2 zdjęcia

Apartamenty Kolejowa

Opis Inwestycji

Nowe 3-4 pokojowe domy na sprzedaż o powierzchniach od 73,2 m² do 83,4 m² znajdują się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Kolejowa w Legionowie przy ul. Kolejowa 46 (około 10 km km od Warszawy). Inwestycja zostanie zrealizowana przez dewelopera Open Development s.c..

Cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych, budowa została rozpoczęta w I kwartale br. Do sprzedaży pozostało 7 budynków.

Domy nie posiadają podpiwniczenia, mają przynależne do budynku jedno miejsce parkingowe. W domu znajdują się 3 lub 4 pokoje (w zależności od typu budynku), kuchnia jest otwarta, dwie łazienki, lokal posiada taras i ogródek

Projekty Open Development charakteryzują się wysokim standardem wykonania. Ilość sprzedanych nieruchomości i taka sama liczba zadowolonych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że jakość jest w naszej branży jest najważniejsza. Rezultaty, które dotychczas udało nam się osiągnąć potwierdzają, że właściwie dobraliśmy priorytety. Nasze nieruchomości w Legionowie są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie bliskość dużego miasta, jakim w naszym przypadku jest Warszawa, oraz natury.

Możesz tu odpoczywać i cieszyć się czasem wolnym spędzanym z rodziną i przyjaciółmi. Oddychać czystym powietrzem. Spać spokojnie bez sztucznych świateł ulic, neonów i samochodów. Apartamenty Kolejowa to doskonała paleta kolorystyczna – czysta biel elewacji wspaniale współgra z antracytowymi dachami i w tym samym kolorze stolarką okienną.

Ponadczasowa klasyka, pełnia harmonii z naturą.

Inwestycja Apartamenty Kolejowa znajduje się w Legionowie, ul. Kolejowa 46 (4.8 km od Warszawy), jest realizowana przez Open Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kolejowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Open Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Kolejowa to lokalizacja doskonale skomunikowana ze stolicą – dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje niecałe 45 minut, a w odległości około 1,2 km znajdują się stacje kolejowe: Legionowo Piski i Legionowo Przystanek, z których dojedziesz do stacji Warszawa Gdańska, Śródmieście i Lotnisko Chopina w kilkadziesiąt minut. Okolica oferuje wiele udogodnień lokalnej infrastruktury miejskiej, prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy oraz punkty usługowe. W czasie wolnym docenisz bliskie położenie Zalewu Zegrzyńskiego, stadniny koni czy kortów tenisowych i badmintonowych, a zakupy zrobisz w pobliskich sklepach. Wybierając „Apartamenty Kolejowa” na dom dla siebie i swojej rodziny docenisz bliskość miasta, ale jeszcze bardziej bliskość ciszy i spokoju, który otula inwestycję nadając jej wyjątkowego charakteru cichej, domowej enklawy.

Komunikacja

Miasto znajduje się w odległości zaledwie 23 kilometrów od centrum Warszawy. Legionowo posiada dwie stacje kolejowe na których zatrzymują się pociągi prowadzące do Gdynii, Krakowa, Olsztyna, a nawet Sierpca czy Zakopanego. Sprawne połączenie ze stolicą zapewnia droga krajowa nr 61. Komunikacje z Warszawą zapewniają także autobusy ZTM - do miasta dojeżdża kilka stałych linii autobusowych. Ponadto, w mieście funkcjonują także prywatni przewoźnicy autobusowi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Kolejowa?

Miasto znajduje się w odległości zaledwie 23 kilometrów od centrum Warszawy. Legionowo posiada trzy stacje kolejowe: Legionowo, Legionowo Przystanek, Legionowo Piaski. Na dwóch zatrzymują się pociągi prowadzące do Gdynii, Krakowa, Olsztyna, a nawet Zakopanego. Apartamenty Kolejowa położone są pomiędzy dwiema stacjami kolejowymi – Legionowo Piaski i Legionowo Przystanek. Zarówno do jednej jak i drugiej stacji kolejowej odległość jest bardzo podobna – około1,2 km. Sprawne połączenie ze stolicą zapewnia również droga krajowa nr 61. Komunikacje z Warszawą zapewniają także autobusy ZTM - do miasta dojeżdża kilka stałych linii autobusowych. Ponadto, w mieście funkcjonują także prywatni przewoźnicy autobusowi.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Kolejowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kolejowa znajduje się kilka placówek oświatowych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4, Gimnazjum nr 6, Przedszkole Miejskie nr 14 -w odległości 850 m, Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w odległości 1,2 km, Szkoła Podstawowa nr 8 i basen – 2,0 km

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kolejowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 700 m znajduje się Dom Handlowy Raj, a do najbliższego marketu Kaufland jest 2,2 km

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kolejowa w odległości około 1,2 km znajduje się boisko a w odległości 2 km basen.

Data publikacji: 05.03.2021
Data aktualizacji: 02.07.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: