Apartamenty Targowa

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOpen Development s.c.

Ceny od: 4 837 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Targowa dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
KL 2
4
103,19 m²
-

Opis Inwestycji

Projekty Open Development charakteryzują się wysokim standardem wykonania. Ilość sprzedanych nieruchomości i taka sama liczba zadowolonych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że jakość jest w naszej branży jest najważniejsza.Rezultaty, które dotychczas udało nam się osiągnąć potwierdzają, że właściwie dobraliśmy priorytety. Nasze nieruchomości w Legionowie są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie bliskość dużego miasta, jakim w naszym przypadku jest Warszawa, oraz natury.Apartamenty Targowa 66Możesz zamieszkać w niedalekiej odległości od centrum Warszawy!Apartamenty Targowa to lokalizacja doskonale skomunikowane ze stolicą – dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje niecałe 45 minut, a w odległości 3 minut znajduje się stacja SKM, z której dojedziesz do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście w kilkanaście minut.Okolica oferuje wiele udogodnień lokalnej infrastruktury miejskiej, prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy oraz punkty usługowe.W czasie wolnym docenisz bliskie położenie stadniny koni czy kortów tenisowych i badmintonowych, a zakupy zrobisz w pobliskich sklepach. Wybierając „Apartamenty Targowa” na dom dla siebie i swojej rodziny docenisz bliskość miasta, ale jeszcze bardziej bliskość ciszy i spokoju, który otula inwestycję nadając jej wyjątkowego charakteru cichej, domowej enklawy.Możesz tu odpoczywać i cieszyć się czasem wolnym spędzanym z rodziną i przyjaciółmi. Oddychać czystym powietrzem. Spać spokojnie bez sztucznych świateł ulic, neonów i samochodów. Apartamenty Targowa to doskonała paleta kolorystyczna – czysta biel elewacji łączy się tu z kamienną szarością dachów i drewnianą stolarką okienną.Ponadczasowa klasyka, pełnia harmonii z naturą.

Inwestycja Apartamenty Targowa znajduje się w Legionowie, ul. Targowa 66 (5.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Open Development s.c..

Inwestycja Apartamenty Targowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Targowa pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 103 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 103 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Open Development s.c. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 103 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 837 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Targowa

Komunikacja

Miasto znajduje się w odległości zaledwie 23 kilometrów od centrum Warszawy. Legionowo posiada dwie stacje kolejowe na których zatrzymują się pociągi prowadzące do Gdynii, Krakowa, Olsztyna, a nawet Sierpca czy Zakopanego. Sprawne połączenie ze stolicą zapewnia droga krajowa nr 61. Komunikacje z Warszawą zapewniają także autobusy ZTM - do miasta dojeżdża kilka stałych linii autobusowych. Ponadto, w mieście funkcjonują także prywatni przewoźnicy autobusowi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Targowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Apartamenty Targowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Narutowicza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Targowa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w odległości 290 m, Branżowa Szkoła I stopnia w zespole w odległości 290 m, Szkoła policealna w zespole w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Targowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Targowa w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.04.2020

Data aktualizacji: 27.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie