Dzielna 62

5 zdjęć

Dzielna 62
Dzielna 62
Dzielna 62
Dzielna 62

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Dzielna 62 dostępna jest 1 oferta

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (1)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena

U3

147 m²

-

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • basen

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.

Powierzchnie lokali użytkowych:

147 m².

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

zgodnie z postępem robót budowlanych.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Dzielna 62 to wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią kameralną atmosferę i komfort zamieszkania w centrum miasta. Apartamentowiec zaprojektowany został w stylu zbliżonym do estetyki art déco. Podział bryły budynku zwieńczonego attyką rysują charakterystyczne słupki dekoracyjne z mosiężnymi elementami osadzone w licu szklanych balustrad pomiędzy balkonami. Mosiężne wykończenia jako element przewodni projektu znajdą się także na drzwiach reprezentacyjnego wejścia głównego z recepcją, mozaikowej podłodze w korytarzach, w górnej części balustrad balkonowych oraz zamykających podcienia, dwuskrzydłowych bramach wjazdowych. Elegancki szlif nadają budynkowi gładkie ryfle z jasnego piaskowca i grafitowe tafle ze spieków kwarcowych pokrywające elewację.

Ekskluzywny budynek zatopiony będzie w zieleni. W stylowym holu recepcyjnym znajdzie się m.in. ogród wertykalny, ozdobna ściana z żywą roślinnością wykonana w technologii tkaniny wegetacyjnej. Bujna zieleń wypełni również strefę rekreacyjną na dziedzińcu, przestronne loggie i balkony oraz tarasy na dachu budynku.

Projekt oferuje 50 apartamentów o powierzchni od 40 mkw. do 120 mkw., z możliwością wyposażenia w klimatyzację. Większe, trzy i czteropokojowe mieszkania mają po dwa balkony/loggie, usytuowane zarówno przy części dziennej, jak i od strony sypialnianej. Do dwóch penthouse‘ów znajdujących się w budynku przynależą tarasy na dachu o metrażu 85 mkw., zapewniające panoramiczny widok na centrum Warszawy. Z apartamentów można przejść na nie schodami bezpośrednio prowadzącymi na dach, od zewnątrz osłoniętymi oszkloną kabiną.

Inwestycja zapewnia duży wybór wygodnych, dwustronnych mieszkań rodzinom z dziećmi, które w przypadku potrzeby można połączyć. Dwupokojowe mieszkania, z uwagi na centralną lokalizację projektu, to doskonała propozycja inwestycyjna oraz świetne rozwiązanie biznesowe dla osób pracujących w centrum.

Inwestycja Dzielna 62 znajduje się na Nowolipkach, ul. Dzielna 62 (2.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Ochnik Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Dzielna 62 w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 147 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Ochnik Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielna 62 mieści się w centrum wydarzeń miasta, tuż obok ścisłego centrum Warszawy. W miejscu, gdzie świat biznesu łączy się ze światem kultury i rozrywki. Budynek usytuowany jest 500 metrów od alei Jana Pawła II, niedaleko najnowocześniejszego centrum biznesowego stolicy, zogniskowanego w okolicy ronda Daszyńskiego. Apartamentowiec wkomponowany jest w istniejącą zabudowę warszawskiego Muranowa, oferującego pełną infrastrukturę miejską, w bezpośrednim sąsiedztwie pasażu handlowo – usługowego z kawiarniani i restauracjami. W pobliżu inwestycji znajduje się park z placem zabaw, Dom Mody Klif i CH Arkadia. Na warszawską Starówkę można natomiast dojść spacerem. Centralna lokalizacja projektu daje również możliwość sprawnego dojazdu do wszystkich części miasta różnymi środkami komunikacji miejskiej.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dzielna 62?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dzielna 62 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Dzielna 62 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bellottiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dzielna 62 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielna 62 znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 10 w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 234 w odległości 190 m, Waldorfska Szkoła Podstawowa nr 71 w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dzielna 62 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Dom mody Klif.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielna 62 w odległości 180 m znajduje się Pływalnia Foka, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.04.2022
Data aktualizacji: 03.11.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Nowolipkach

Oferty na Nowolipkach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: