Nowy Dom

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNowy Dom Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 45 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ojcowska Park(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Pękowice, ul. Ojcowska (0.4 km od Krakowa)
  Ceny od: 5 393/m2
  Ojcowska Park
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 9
  Powierzchnia: 106 - 142 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Nokturn Deweloper
 • Jaśminowe Wzgórze(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Zielonki, ul. Na Popielówkę (0.1 km od Krakowa)
  Ceny od: 4 379 brutto/m2
  Jaśminowe Wzgórze
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 137 - 138 m2
  Liczba pokoi: 5
  Sferahouse
 • Łokietka 154(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Łokietka 154 (4.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 5 744/m2
  Łokietka 154
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 20
  Powierzchnia: 126 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dombud S.A.

Opis Inwestycji

Nowy Dom

Doskonała lokalizacja – krakowski adres , jednocześnie z dala od zgiełku i smogu miasta.Funkcjonalne i przestronne domy, idealne dla poszukujących większego lokum młodych rodzin, które chcą mieszkać komfortowo.Minimum nakładów –maksimum przyjemności: dzięki niewielkim powierzchniom działek eliminujemy konieczność czasochłonnej opieki nad terenami zielonymi (trawnikiem, ogrodem, itp.) na rzecz możliwości korzystania z powierzchni wspólnych – plac zabaw dla dzieci, fitness ogrodowy, miejsce grillowe z ławkami i stołami.Wysoka jakość wykończenia (m.in. wodoodporna płyta fundamentowa), ogrodzenie, obsługiwana zdalnie brama wjazdowa, wybrukowane drogi dojazdowe, chodniki, garaże i/lub parkingi (cztery miejsca postojowe dla każdego bliźniaka, dwa dla każdej połówki).

Inwestycja Nowy Dom znajduje się na Prądniku Białym, ul. Władysława Łokietka (7.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Nowy Dom Sp. z o.o..

Inwestycja Nowy Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Nowy Dom pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 121 do 136 metrów kwadratowych w cenie od 539 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nowy Dom Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
krokwie drewniane, kryty aluminiową blachą na rąbek, izolacja – wełna mineralna grubości 22 cm, podwójne płyty G-K
Stolarka okienna
okna plastikowe, dwuszybowe, rozwieralne lub rozwieralno-uchylne, stałe szklenia, współczynnik przenikliwości cieplnej k=1,1 zgodnie z projektem
Drzwi zewnętrzne
typu Porta lub innej firmy
Balkony
monolityczne z wylewką betonową bez okładziny gresowej (do wykonana przez kupującego we własnym zakresie), balustrady stalowe z wypełnieniem ze szkła
Ściany
ściany zewnętrzne z pustaka ceramicznego firmy LEIER
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Nowy Dom

- Osiedle Nowy Dom położone jest przy ulicy Łokietka w dzielnicy Tonie w gminie Zielonki. - Działka zlokalizowana jest przy gminnej drodze asfaltowej. - Dobry dojazd do dróg wylotowych oraz do centrum Krakowa. - Odległość od centrum miasta wynosi 8 km. - 200 metrów do przystanku autobusowego. - W gminie Zielonki znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa oraz gimnazjum. - W pobliżu są liczne place zabaw oraz hala sportowa. - Park Dolinki Krakowskie obejmuje blisko 40% powierzchni gminy, a otulina Ojcowskiego Parku Narodowego blisko 20%. - W promieniu 3,5 km wysoko rozwinięta infrastruktura usługowa. CH Galeria Bronowice, Castorama, Makro, Ikea.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Nowy Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tonie Gliniki.

Data publikacji: 17.03.2016

Data aktualizacji: 27.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie