Nowa Murowana 2

Oferta archiwalna

Murowana Goślina, ul. Tartaczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Murowana 2

6 zdjęć

Nowa Murowana 2
Nowa Murowana 2
Nowa Murowana 2
Nowa Murowana 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Oferowany standard deweloperski obejmuje: - kaloryfery, - parapety wewnętrzne, - kontakty, włączniki, domofon, - piec kondensacyjny dwufunkcyjny, - rolety zewnętrzne dla mieszkań parterowych.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Ogólnodostępne miejsca parkingowe, istnieje też możliwość wykupienia miejsca na własność w cenie 5999 zł brutto..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

W ramach inwestycji o nazwie „Nowa Murowana 2” powstanie niewielkie osiedle złożone z 2 budynków wielorodzinnych w Murowanej Goślinie, 20 minut od Poznania. Aktualnie do sprzedaży trafił pierwszy z budynków, w którym będzie 26 mieszkań na trzech kondygnacjach. Do dyspozycji mieszkańców są lokale o powierzchni od 26 do 73 m kw., z czego większość to posiadają 2 lub 3 pokoje. Do lokali na parterze będą przynależeć ogrody, a na piętrze – przestronne balkony.

Dodatkowe udogodnienia to ogólnodostępne miejsca parkingowe i stojaki na rowery w pobliżu inwestycji, plac zabaw, bezpłatne komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Istnieje także możliwość wykupienia miejsca postojowego na własność, w granicach osiedla w cenie od 5999 zł brutto.

Prace w pierwszym budynku rozpoczęły się w lipcu 2020 i według harmonogramu zakończą się w czerwcu 2021.

Nowa Murowana 2 to kontynuacja osiedla „Nowa Murowana”, w ramach którego powstało łącznie 91 lokali. Nowa inwestycja powstanie tuż obok pierwszej. Ponadto zostaną wykonane drogi wewnętrzne, tereny zielone, czy oświetlenie.

Inwestycja Nowa Murowana 2 znajduje się w Murowanej Goślinie, ul. Tartaczna (8.2 km od Poznania), została zrealizowana przez Nowa Murowana.

Inwestycja Nowa Murowana 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Murowana 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nowa Murowana przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Murowana Goślina to miasto leżące 20 km na północ od Poznania. Gmina jest nowoczesna i nastawiona na turystykę oraz komfortowy wypoczynek. Krajobraz znajdujący się na terenie Murowanej Gośliny urozmaicają liczne szlaki piesze i rowerowe, które liczą ponad 500 km. Dużą rolę odgrywa znajdujący się tam również Park Krajobrazowy „Puszcza Zielonka”, który zachęca do pieszych wędrówek. Wiosenną porą pięknymi, białymi kwiatami zachwyca znajdujący się w Starczanowie Rezerwat Śnieżycy Górskiej „Śnieżycowy Jar”. W Kamińsku, Wojnówku oraz Okońcu znajdzie się wiele atrakcji dla miłośników kąpieli i sportów wodnych. Murowana Goślina nastawiona jest również na inwestycje i rozwój gminy, to nowoczesna i atrakcyjna miejscowość, posiadająca walory przyrodnicze jak i mieszkaniowe. Miasto dysponuje bogatą siecią placówek: 12 żłobków, przedszkoli oraz punktów przedszkolnych, 5 szkół podstawowych i 2 gimnazja, Zespół Szkół, w którego skład wchodzą technikum i szkoła zawodowa. Murowana Goślina to miejsce, w którym organizowane są często wydarzenia kulturowe i sportowe. Wśród nich jest m. in. widowisko historyczne „Największy w Wielkopolsce Jarmark św. Jakuba”. Corocznie organizowane są również m.in. imprezy biegowe oraz maratony rowerowe, które zachęcają do udziału setki uczestników z całej Polski. Gmina posiada również dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną autobusową oraz kolejową. Dojazd do Poznania nowoczesnym szynobusem zajmuje tylko około 30 minut.

Murowana Goślina to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim. Znajduje się na zboczach doliny rzeczki Trojanki, niedaleko jej ujścia do Warty. Powierzchnia miasta wynosi 7,15 km2 i zamieszkuje ją ok.11 tysięcy osób. Położona 20 km od centrum Poznania, Murowana Goślina to region nowoczesny, nastawiony na nowe inwestycje oraz turystykę. Na terenie miasta znajduje się Park Krajobrazowy „Puszcza Zielonka”oraz oznakowane szlaki rowerowe, liczące ponad 500 km długości. Dodatkowo, w pobliżu usytuowane są liczne kąpieliska w Kamińsku i Wojnówku.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Murowana 2?

Linie 341 oraz 348, zapewniają komunikację między Murowaną Gośliną a Poznaniem. Linia 341 łączy Przebędowo i Dworzec Śródka, a linia 348 Osiedle Jana III Sobieskiego. Znajduje się tutaj także komunikacja wewnątrz miasta, jak również linia kolejowa nr 356, przebiegająca przez Poznań Główny, Łopuchowo, Wągrowiec oraz Gołańcz.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Murowana 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Nowa Murowana 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Murowana Goślina.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Murowana 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Murowana 2 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Branżowa Szkoła I Stopnia w Murowanej Goślinie w odległości 160 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bolechowie w odległości 160 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Miklosza Deki Czureji w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Murowana 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Murowana 2 w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.08.2020
Data aktualizacji: 15.12.2022

Inwestycje w pobliżu w Murowanej Goślinie

Oferty w Murowanej Goślinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: