Owocowy Sad

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Cicha Łąka(0.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Cichej Łąki (1.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 889 brutto/m2
  Cicha Łąka
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 31
  Powierzchnia: 90 - 114 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Ancona Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Julianów, ul. Cyraneczki (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 80 - 125 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  Eco Dom Development Polska
 • Kabacka Przystań Prestige(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Działkowa 90 (0.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 791 brutto/m2
  Kabacka Przystań Prestige
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba domów: 13
  Powierzchnia: 128 - 161 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  JDM Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Naszym celem jest stworzenie budynków solidnych i trwałych, posiadających nowoczesne wykończenia na elewacjach oraz zaskakujących wysokim poziomem elementów małej architektury.Nie zapominamy także o dbałości o jak najbardziej funkcjonalne rozwiązania wewnątrz budynków.Nowoczesna drewniana stolarka, wideodomofony czy  elementy ze stali nierdzewnej to tylko niektóre przykłady.Cała inwestycja składa się z 35 budynków, w których zaprojektowaliśmy domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 130 do blisko 150 metrów oraz kilka segmentów o powierzchni od 82 do 97 metrów.Wszyscy mieszkańcy będą mieli do dyspozycji kominki oraz ogródki.Na szczególną uwagę zasługują domy narożne z pięknymi wykuszami, przeszklonymi  łazienkami i wspaniałymi, ponad 40 metrowymi salonami.Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej – z najlepszych i najzdrowszych materiałów – cegieł ceramicznych, a kryte są nowoczesnym dachem o kształcie dachówki.Ponadnormatywne ocieplenie ścian pod tynkiem strukturalnym i drewniane okna o bardzo dobrych parametrach termicznych pozwalają na komfortową i naprawdę oszczędną eksploatację.Nasza inwestycja zlokalizowana jest w bardzo dynamicznie rozwijającym się rejonie położonym na południowych krańcach Lasu Kabackiego – na pograniczu Warszawy, Piaseczna i Józefosławia, przy ul. Urbanistów.Rejon ten jest uważany za jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej prestiżowych części aglomeracji warszawskiej.Dogodny dojazd do Warszawy zapewniony jest alternatywnie ulicą Puławską lub przez Powsin.Istnieje również komunikacja autobusowa zapewniająca bezpośrednie połączenie do przystanku Metro Wilanowska.Władze samorządowe myślą już o uruchomieniu komunikacji kolejowej, być może dotrze tu nawet warszawskie Metro.W niedalekiej odległości znajdują się przedszkola, szkoła językowa i sklepy oraz nowootwarta, supernowoczesna szkoła podstawowa i gimnazjum z basenem.Nawet na duże zakupy nie trzeba jeździć daleko. Zapewniają to położone w pobliżu centra handlowe Auchan – Leroy Merlin oraz Fashion House.Dla mieszkańców aktywnych fizycznie w pobliżu jest nowoczesne centrum sportowo-rekreacyjne, z kortami, basenem i fitness, klub jeździecki i wreszcie Rezerwat Las Kabacki – znakomite miejsce rekreacji i wypoczynku dla całej rodziny.Nieco dalej, ale wciąż w zasięgu rowerowej wycieczki, położone są lasy i łąki Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, Rezerwat Park Natoliński, czy też Ogród Botaniczny PAN w Powsinie.

Inwestycja Owocowy Sad znajduje się w Piasecznie, ul. Urbanistów (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J..

Inwestycja Owocowy Sad została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów w tym 1 domu typu dom szeregowy, 6 domów typu dom z bali.

Aktualnie w inwestycji Owocowy Sad pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 32 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Owocowy Sad

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Owocowy Sad mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Owocowy Sad znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chyliczki 01.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie