Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Owocowy Sad

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Urbanistów, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Chyliczki, ul. Urbanistów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 289 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Owocowy SadOwocowy Sad

5 zdjęć

Owocowy Sad
Owocowy Sad
Owocowy Sad
Owocowy Sad

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 32 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Naszym celem jest stworzenie budynków solidnych i trwałych, posiadających nowoczesne wykończenia na elewacjach oraz zaskakujących wysokim poziomem elementów małej architektury.

Nie zapominamy także o dbałości o jak najbardziej funkcjonalne rozwiązania wewnątrz budynków.

Nowoczesna drewniana stolarka, wideodomofony czy  elementy ze stali nierdzewnej to tylko niektóre przykłady.

Cała inwestycja składa się z 35 budynków, w których zaprojektowaliśmy domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 130 do blisko 150 metrów oraz kilka segmentów o powierzchni od 82 do 97 metrów.

Wszyscy mieszkańcy będą mieli do dyspozycji kominki oraz ogródki.

Na szczególną uwagę zasługują domy narożne z pięknymi wykuszami, przeszklonymi  łazienkami i wspaniałymi, ponad 40 metrowymi salonami.

Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej – z najlepszych i najzdrowszych materiałów – cegieł ceramicznych, a kryte są nowoczesnym dachem o kształcie dachówki.

Ponadnormatywne ocieplenie ścian pod tynkiem strukturalnym i drewniane okna o bardzo dobrych parametrach termicznych pozwalają na komfortową i naprawdę oszczędną eksploatację.

Nasza inwestycja zlokalizowana jest w bardzo dynamicznie rozwijającym się rejonie położonym na południowych krańcach Lasu Kabackiego – na pograniczu Warszawy, Piaseczna i Józefosławia, przy ul. Urbanistów.

Rejon ten jest uważany za jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej prestiżowych części aglomeracji warszawskiej.

Dogodny dojazd do Warszawy zapewniony jest alternatywnie ulicą Puławską lub przez Powsin.

Istnieje również komunikacja autobusowa zapewniająca bezpośrednie połączenie do przystanku Metro Wilanowska.

Władze samorządowe myślą już o uruchomieniu komunikacji kolejowej, być może dotrze tu nawet warszawskie Metro.

W niedalekiej odległości znajdują się przedszkola, szkoła językowa i sklepy oraz nowootwarta, supernowoczesna szkoła podstawowa i gimnazjum z basenem.

Nawet na duże zakupy nie trzeba jeździć daleko. Zapewniają to położone w pobliżu centra handlowe Auchan – Leroy Merlin oraz Fashion House.

Dla mieszkańców aktywnych fizycznie w pobliżu jest nowoczesne centrum sportowo-rekreacyjne, z kortami, basenem i fitness, klub jeździecki i wreszcie Rezerwat Las Kabacki – znakomite miejsce rekreacji i wypoczynku dla całej rodziny.

Nieco dalej, ale wciąż w zasięgu rowerowej wycieczki, położone są lasy i łąki Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, Rezerwat Park Natoliński, czy też Ogród Botaniczny PAN w Powsinie.

Inwestycja Owocowy Sad znajduje się w Chyliczkach, ul. Urbanistów (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Owocowy Sad została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Owocowy Sad nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Owocowy Sad?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Owocowy Sad mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 643 metrów od inwestycji Owocowy Sad znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Owocowy Sad znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Owocowy Sad znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 716 m, szkoła w odległości 747 m, przedszkole w odległości 792 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Owocowy Sad składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 867 m znajduje się Lidl, w odległości 922 m znajduje się Biedronka, w odległości 955 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Owocowy Sad w odległości 94 m znajduje się basen, w odległości 463 m znajduje się boisko / kort, w odległości 491 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 13.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023