Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Novisa Garden

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul.Krasickiego, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Nowa Wola, ul.Krasickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Novisa GardenNovisa Garden

4 zdjęcia

Novisa Garden
Novisa Garden
Novisa Garden
Novisa Garden

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 18 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Miejsce postojowe: 9000zł, Miejsce postojowe w garażu 23000zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Szukasz mieszkania, w którym poczujesz standard domu jednorodzinnego? Korzyści Novisa Garden:

-Dwa miejsca postojowe GRATIS!

-Salon z kominkiem w każdym lokalu;

-Ogródek, balkon;

-Darmowe metry mieszkania! Do 32.5 m2 poddasza gratis!

-Kameralne, zamknięte osiedle;

-Czynsz tylko 2 zł/m2 i brak użytkowania wieczystego!

-Termin oddania: lipiec 2017.

Wygoda i oszczędność

Każdy lokal posiada podłączenie do wszystkich niezbędnych mediów, takich jak woda, kanalizacja, gaz, energia oraz ogrzewanie z kotła kondensacyjnego – indywidualnego dla każdego mieszkania i wykończony jest w standardzie deweloperskim. Wszystkie mieszkania mają ponadto na wyposażeniu wygodny video domofon.

Każde z mieszkań posiada ogród i salon z kominkiem!

Inwestycja Novisa Garden znajduje się w Nowej Woli, ul.Krasickiego (1.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Novisa Garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Novisa Garden nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Novisa Garden sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie rozwiniętą infrastrukturę, ale szukają też enklawy, w której mogą wypocząć w otoczeniu natury.

Sąsiadujące z Nową Wolą Piaseczno stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Mieszkańcy osiedla mogą się cieszyć bliskością licznych obiektów sportowych (basenów, hal i boisk sportowych, stadniny koni, kortów tenisowych, toru gokartowego, klubów fitness, salonów SPA). Na tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, czekają szlaki rowerowe i piesze po malowniczych terenach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Sporym ułatwieniem jest położenie w pobliżu szkoły podstawowej i gimnazjum w Nowej Iwicznej oraz bardzo nowoczesnego Centrum Edukacji i Sportu.

W okolicy znajdują się także liczne sklepy oraz punkty usługowe, a także duże centra handlowe, takie jak Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon i Fashion House, do których można dojechać samochodem w 10 minut. A dla zmotoryzowanych istotnym atutem będzie bliska obecność warsztatów samochodowych oraz szkoły jazdy.

Do centrum Warszawy można stąd dotrzeć zaledwie w 25 minut za sprawą szybkiej komunikacji . W bliskiej odległości znajduje się przystanek Warszawskiej Kolei Dojazdowej, a także przystanek komunikacji miejskiej. Kolejne udogodnienie stanowi budowana trasa S-7, która pozwoli zmotoryzowanym na dojazd do centrum miasta w kilkanaście minut.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Novisa Garden?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Novisa Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 64 metrów od inwestycji Novisa Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasickiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Novisa Garden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Novisa Garden znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smart Kids Academy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole w odległości 243 m, Smart Kids Academy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole w odległości 256 m, przedszkole w odległości 318 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Novisa Garden jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Latoszek-Lubach Magdalena, lek. med. spec. neurolog. Gabinet w odległości 711 m, Tu wzrastam - Psycholog w odległości 727 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Novisa Garden składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 93 m znajduje się Sklep "MądzrzeJemy", w odległości 135 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 308 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Novisa Garden w odległości 179 m znajduje się boisko / kort, w odległości 506 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 514 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 14.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023