Bursztynowe Tarasy

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovdom Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Enklawa(2.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż płoński, Płońsk, ul. Szkolna 104 (28.7 km od Ciechanowa)
  Osiedle Enklawa
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 45 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Scotia Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja firmy Novdom przy ul. Klonowej to komfortowe osiedle, położone w miejscu zapewniającym wygodę, bo dobrze skomunikowanym z centrum miasta oraz – co ważne dla osób często odwiedzających Warszawę – z drogą krajową nr 7.Wizytówką osiedla są przestronne, zachęcające do wypoczynku, tarasy, wykończone gustowną elewacją. Nawiązujące do szlachetnych odcieni bursztynu, ciepłe akcenty kolorystyczne, znakomicie komponują się z przeszkleniami oraz dominującą bielą, wyraźnie ożywiając nowoczesną bryłę budynku. Dzięki starannemu wykończeniu pierwszych kondygnacji klatek schodowych, estetyczne wnętrza cieszyć będą oko już od samego progu.W zrealizowanym budynku powstało 95 wygodnych mieszkań. Dzięki zróżnicowanym metrażom (od 29 do 73 m2) każdy, kto poszukuje własnego M, znajdzie coś dla siebie. Staranne wykonanie i praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Lokale ogrzewane będą z sieci miejskiej i w każdym z nich znajdą się indywidualne liczniki na wodę oraz ciepło.Bursztynowe Tarasy to osiedle, w którym wyjątkowy wygląd współgra z wysokim komfortem. Mieszkańcy doceniają wygodę, jaką zapewniają: komórki lokatorskie na piętrach, podziemna hala garażowa czy cichobieżne windy, a doskonale wyposażony plac zabaw z pewnością sprawia radość najmłodszym. Bursztynowe Tarasy to miejsce przyjazne mieszkańcom i bezpieczne. Teren osiedla został ogrodzony, a w pilnowaniu porządku pomaga osiedlowy system monitoringu. Pierwsi właściciele wprowadzili się do swoich mieszkań we wrześniu 2016 roku.

Inwestycja Bursztynowe Tarasy znajduje się w Płońsku, ul. Klonowa (27.5 km od Ciechanowa), została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Inwestycja Bursztynowe Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bursztynowe Tarasy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 67 metrów kwadratowych w cenie od 3 599 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)

W inwestycji znajduje się 67 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (67).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bursztynowe Tarasy

Powiat płoński został utworzony 1 stycznia 1999r. i wszedł w skład Województwa Mazowieckiego. Zajmuje obszar 1384 km2 i liczy ok. 87 tys. mieszkańców. Tworzą go dwa główne miasta: Płońsk i Raciąż oraz dziesięć gmin: Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Sochocin, Raciąż, Załuski. Siedzibą powiatu jest miasto Płońsk. Powiat jest usytuowany na Wysoczyźnie Płońskiej i Równinie Raciąskiej, leżących w centrum Północnego Mazowsza. Od północy i wschodu Wysoczyzna Płońska przylega do Równiny Raciąskiej i Doliny Wkry, od południa opada stromą krawędzią do doliny Wisły. Dzisiejszy Płońsk to jedno z najszybciej rozwijających się miast Mazowsza. Zmieniająca się sytuacja gospodarcza kraju zmusiła większość zakładów do przekształceń. Dawny Wedel, to teraz „Lu Polska”. W miejscu „Horteksu” pojawiły się dwie spółki: „AMP Logistyka” i „ Agriko”. W Płońsku zdecydowały się także zainwestować firmy z obcym kapitałem. Do nich należą m.in. Skandynawski Koncern Poligraficzny ELANDERS, francuska grupa „FARBY MAESTRIA”, a także zakład produkcyjny BRAAS Polska – należący do światowego lidera w dziedzinie pokryć dachowych.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowe Tarasy znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 4 "Pod zielonym listkiem" w odległości 240 m, Technikum Nr 1 w Płońsku w odległości 310 m, Centrum Kształcenia Praktycznego w Płońsku w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bursztynowe Tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Rezonans Magnetyczny MULTIMED Płońsk w odległości 190 m, Szpital w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bursztynowe Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Lidl, w odległości 220 m znajduje się Mila, w odległości 470 m znajduje się Gram Market.

Data publikacji: 28.01.2016

Data aktualizacji: 01.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie