Bursztynowe Tarasy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Klonowa, oferowane bezpośrednio przez Novdom Sp. z o.o.

Płońsk, ul. Klonowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 118 ofert w najbliższej okolicy!

Bursztynowe Tarasy

10 zdjęć

Bursztynowe Tarasy
Bursztynowe Tarasy
Bursztynowe Tarasy
Bursztynowe Tarasy

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Nad Płonką

  Osiedle Nad Płonką

  Novdom Sp. z o.o.

  Mieszkanie Płońsk
  ul. Szkolna
  28.4 km od Ciechanowa
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 38-84 m2
  • Mieszkań: 118
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Inwestycja firmy Novdom przy ul. Klonowej to komfortowe osiedle, położone w miejscu zapewniającym wygodę, bo dobrze skomunikowanym z centrum miasta oraz – co ważne dla osób często odwiedzających Warszawę – z drogą krajową nr 7.

Wizytówką osiedla są przestronne, zachęcające do wypoczynku, tarasy, wykończone gustowną elewacją. Nawiązujące do szlachetnych odcieni bursztynu, ciepłe akcenty kolorystyczne, znakomicie komponują się z przeszkleniami oraz dominującą bielą, wyraźnie ożywiając nowoczesną bryłę budynku. Dzięki starannemu wykończeniu pierwszych kondygnacji klatek schodowych, estetyczne wnętrza cieszyć będą oko już od samego progu.

W zrealizowanym budynku powstało 95 wygodnych mieszkań. Dzięki zróżnicowanym metrażom (od 29 do 73 m2) każdy, kto poszukuje własnego M, znajdzie coś dla siebie. Staranne wykonanie i praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Lokale ogrzewane będą z sieci miejskiej i w każdym z nich znajdą się indywidualne liczniki na wodę oraz ciepło.

Bursztynowe Tarasy to osiedle, w którym wyjątkowy wygląd współgra z wysokim komfortem. Mieszkańcy doceniają wygodę, jaką zapewniają: komórki lokatorskie na piętrach, podziemna hala garażowa czy cichobieżne windy, a doskonale wyposażony plac zabaw z pewnością sprawia radość najmłodszym. Bursztynowe Tarasy to miejsce przyjazne mieszkańcom i bezpieczne. Teren osiedla został ogrodzony, a w pilnowaniu porządku pomaga osiedlowy system monitoringu. Pierwsi właściciele wprowadzili się do swoich mieszkań we wrześniu 2016 roku.

Inwestycja Bursztynowe Tarasy znajduje się w Płońsku, ul. Klonowa (27.5 km od Ciechanowa), została zrealizowana przez Novdom Sp. z o.o.

Inwestycja Bursztynowe Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bursztynowe Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novdom Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajduje się 67 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (67)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat płoński został utworzony 1 stycznia 1999r. i wszedł w skład Województwa Mazowieckiego. Zajmuje obszar 1384 km2 i liczy ok. 87 tys. mieszkańców. Tworzą go dwa główne miasta: Płońsk i Raciąż oraz dziesięć gmin: Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Sochocin, Raciąż, Załuski. Siedzibą powiatu jest miasto Płońsk. Powiat jest usytuowany na Wysoczyźnie Płońskiej i Równinie Raciąskiej, leżących w centrum Północnego Mazowsza. Od północy i wschodu Wysoczyzna Płońska przylega do Równiny Raciąskiej i Doliny Wkry, od południa opada stromą krawędzią do doliny Wisły. Dzisiejszy Płońsk to jedno z najszybciej rozwijających się miast Mazowsza. Zmieniająca się sytuacja gospodarcza kraju zmusiła większość zakładów do przekształceń. Dawny Wedel, to teraz „Lu Polska”. W miejscu „Horteksu” pojawiły się dwie spółki: „AMP Logistyka” i „ Agriko”. W Płońsku zdecydowały się także zainwestować firmy z obcym kapitałem. Do nich należą m.in. Skandynawski Koncern Poligraficzny ELANDERS, francuska grupa „FARBY MAESTRIA”, a także zakład produkcyjny BRAAS Polska – należący do światowego lidera w dziedzinie pokryć dachowych.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bursztynowe Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowe Tarasy znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 4 "Pod zielonym listkiem" w odległości 240 m, Technikum Nr 1 w Płońsku w odległości 310 m, Centrum Kształcenia Praktycznego w Płońsku w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bursztynowe Tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Rezonans Magnetyczny MULTIMED Płońsk w odległości 190 m, Szpital w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bursztynowe Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Lidl, w odległości 220 m znajduje się Mila, w odległości 470 m znajduje się Gram Market.

Data publikacji: 28.01.2016
Data aktualizacji: 01.04.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: