Bursztynowe Tarasy II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovdom Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Enklawa(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż płoński, Płońsk, ul. Szkolna 104 (28.7 km od Ciechanowa)
  Osiedle Enklawa
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 45 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Scotia Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Odwiedź osiedle Bursztynowe Tarasy II i zostań tu na dłużej!Poznaj osiedle w którym wyjątkowy design w integralny sposób współgra z wysokim komfortem mieszkania.Co najbardziej doceniają nasi lokatorzy?Na pewno jest to wygoda, którą zapewniają: podziemna hala garażowa oraz cichobieżne windy, a doskonale wyposażony plac zabaw z pewnością sprawi radość najmłodszym.Bursztynowe Tarasy to miejsce przyjazne mieszkańcom i bardzo bezpieczne. Dostępu do kompleksu bronić będzie solidne ogrodzenie, a w pilnowaniu porządku pomoże osiedlowy system monitoringu.

Inwestycja Bursztynowe Tarasy II znajduje się w Płońsku, ul. Żołnierzy Wyklętych (27.4 km od Ciechanowa), została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Inwestycja Bursztynowe Tarasy II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bursztynowe Tarasy II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 69 do 88 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bursztynowe Tarasy II

Powiat płoński został utworzony 1 stycznia 1999r. i wszedł w skład Województwa Mazowieckiego. Zajmuje obszar 1384 km2 i liczy ok. 87 tys. mieszkańców. Tworzą go dwa główne miasta: Płońsk i Raciąż oraz dziesięć gmin: Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Sochocin, Raciąż, Załuski. Siedzibą powiatu jest miasto Płońsk. Powiat jest usytuowany na Wysoczyźnie Płońskiej i Równinie Raciąskiej, leżących w centrum Północnego Mazowsza. Od północy i wschodu Wysoczyzna Płońska przylega do Równiny Raciąskiej i Doliny Wkry, od południa opada stromą krawędzią do doliny Wisły. Dzisiejszy Płońsk to jedno z najszybciej rozwijających się miast Mazowsza. Zmieniająca się sytuacja gospodarcza kraju zmusiła większość zakładów do przekształceń. Dawny Wedel, to teraz „Lu Polska”. W miejscu „Horteksu” pojawiły się dwie spółki: „AMP Logistyka” i „ Agriko”. W Płońsku zdecydowały się także zainwestować firmy z obcym kapitałem. Do nich należą m.in. Skandynawski Koncern Poligraficzny ELANDERS, francuska grupa „FARBY MAESTRIA”, a także zakład produkcyjny BRAAS Polska – należący do światowego lidera w dziedzinie pokryć dachowych.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowe Tarasy II znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 4 "Pod zielonym listkiem" w odległości 260 m, Technikum Nr 1 w Płońsku w odległości 330 m, Centrum Kształcenia Praktycznego w Płońsku w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bursztynowe Tarasy II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Rezonans Magnetyczny MULTIMED Płońsk w odległości 210 m, Szpital w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bursztynowe Tarasy II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Lidl, w odległości 240 m znajduje się Mila, w odległości 490 m znajduje się Kaufland.

Data publikacji: 01.08.2017

Data aktualizacji: 19.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie