Orzechowa Osada etap II

12 zdjęć

Orzechowa Osada etap II
Orzechowa Osada etap II
Orzechowa Osada etap II
Orzechowa Osada etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Orzechowa Osada etap II dostępne są 64 oferty

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (28): wielość 1,32 - 1,98 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc) : garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 64 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 75 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Orzechowa Osada to projekt mieszkań skrojonych idealnie pod Twoje potrzeby. Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kasztanowej w Kobylnikach. Na piętrach I-III znajduje się 45 lokali mieszkalnych. Przemyślane projekty zaowocowały wygodnymi wnętrzami o komfortowym rozkładzie, w metrażach od 41 m2 do 72 m2 z dużymi przestronnymi tarasami.

Mieszkania na I piętrze zaprojektowane są z wyjściem na taras, natomiast mieszkania na piętrach II-III mają obszerne balkony.

Na parterze zlokalizowane są garaże oraz 28 komórek lokatorskich oraz kotłownia.

Dla Twojej wygody oferujemy 3 typy mieszkań (dwu- trzy- i czteropokojowe). Wybierz idealny projekt dla siebie.

Na wyższe kondygnacje prowadzą klatki schodowe, do których dostęp możliwy jest od frontu budynku (ul. Kasztanowa), jak i od strony parkingu.

W części parteru znajduje się 19 lokali usługowych o metrażach od 22m2 do 54m2.

Obiekt został podzielony na pięć segmentów, każdy z nich ma dwa wejścia do budynku chronione zadaszeniem.

Zapewniono 60 miejsc postojowych dla samochodów osobowych (w tym 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych) oraz 10 miejsc w garażach znajdujących się w parterze budynku.

Inwestycja Orzechowa Osada etap II znajduje się w Kobylnikach, ul. Kasztanowa (0.1 km od Poznania), została zrealizowana przez Nostradomus.

Inwestycja Orzechowa Osada etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Orzechowa Osada etap II w sprzedaży są 64 nowe mieszkania o powierzchni od 34 do 75 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Nostradomus przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 28 komórek lokatorskich wielość 1,32 - 1,98 m2.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w Kobylnikach, miejscowości położonej 16 km na północny zachód od Poznania. Blok zlokalizowany jest w zacisznej okolicy z niską zabudową domów jednorodzinnych, u zbiegu ulic Orzechowej i Kasztanowej.

Orzechowa Osada znajduje się blisko terenów zielonych oraz tras rowerowych, które zachęcają do rekreacji na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją jest Jezioro Kierskie będące popularnym miejscem spotkań miłośników sportów wodnych, cieszące się opinią jednego z najczystszych jezior w rejonie.

Kobylniki to idealna lokalizacja dla wymagających osób, ceniących sobie stały kontakt z miastem i jego atrakcjami, jednocześnie potrzebującymi odpoczynku od zgiełku ulic i wyciszenia w otoczeniu przyrody. Kobylniki posiadają bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, a pobliskie Sady, Tarnowo Podgórne oraz Baranowo oferują rozbudowaną infrastrukturę z usługami niezbędnymi do komfortowego życia z rodziną. Bliskość trasy S11 w kierunku Obornik czy Poznania ucieszy miłośników dalszych wypadów weekendowych.

Z Poznania do Kobylnik dostaniemy się także komunikacją miejską linii 821.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Orzechowa Osada etap II?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Orzechowa Osada etap II w odległości 290 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 17.10.2022
Data aktualizacji: 09.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Kobylnikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: