Cichy Zakątek - domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nord House Sp. z o.o.

gdański, Pruszcz Gdański, ul. Cicha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Cichy Zakątek - domy

3 zdjęcia

Cichy Zakątek - domy
Cichy Zakątek - domy
Cichy Zakątek - domy

Najbliższe inwestycje

  • Lunar

    Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Cichy Zakątek to kameralna, piętrowa zabudowa mieszkaniowa usytuowana w Pruszczu Gdańskim. Architektura operuje nowoczesną formą, pokrytą białą elewacją.

Prace projektowe prowadzone były z największą starannością i troską o detale. Na osiedlu, w pierwszym etapie, zamieszka 16 rodzin w mieszkaniach o powierzchniach od 48 do 63 m2. Dużym atutem projektu jest pełna funkcjonalność przy zachowaniu optymalnego metrażu, gwarantująca ustawność pokoi. Dodatkowo brak ścian konstrukcyjnych wewnątrz mieszkań, znacznie zwiększa możliwości ich indywidualnej aranżacji. Zadbaliśmy o to, aby połączyć nowoczesność i funkcjonalność budynków z komfortem mieszkań oraz z bezpieczeństwem otoczenia.

Idąc z postępem czasu pragniemy dostosować się i spełnić oczekiwania, jakie stawiają na rynku deweloperskim Klienci, dlatego też pragniemy przestawić Państwu obecnie realizowaną Inwestycję.

Podążając za Państwa oczekiwaniami, jesteśmy nastawieni na wykonanie od początku do końca naszej Inwestycji na jak najwyższym poziomie, co wiąże się zarówno z materiałami, technologią, kadrą, która swoim zaangażowaniem daje gwarancje jak najlepiej wykonanych prac, jak również z usytuowaniem naszego osiedla w Pruszczu Gdańskim, który nieustannie rozwija się jako miasto.

Inwestycja Cichy Zakątek - domy znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Cicha (1.3 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Nord House Sp. z o.o..

Inwestycja Cichy Zakątek - domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Cichy Zakątek - domy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nord House Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cichy Zakątek - domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Cichy Zakątek - domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cicha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cichy Zakątek - domy znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Psychologiczno-Pedagogiczna Poradnia ,,Mały Król" w odległości 280 m, Niepubliczny Integracyjno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ,,Lawendowy Król" w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cichy Zakątek - domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cichy Zakątek - domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cichy Zakątek - domy w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.03.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: