Pod Gruszą

Oferta archiwalna

piaseczyński, Łazy, ul. Łazy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Pod Gruszą

7 zdjęć

Pod Gruszą
Pod Gruszą
Pod Gruszą
Pod Gruszą

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 19 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Lokalizacja i opis inwestycji

Przedmiotem naszej inwestycji jest 18 domów w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskiej miejscowości Łazy k/ Magdalenki.

Miejscowość Łazy leży w dynamicznie rozwijającej się gminie Lesznowola. Tutejszy samorząd gminny z panią wójt Marią Jolantą Batycką-Wąsik na czele słynie ze swej dbałości o interesy mieszkańców: rozwój w dziedzinie usług dla ludności (szkoły, centra sportowe), uzbrojenie terenu gminy w media miejskie (wodociągi, kanalizacja), szybka i sprawna budowa dróg i rozbudowa komunikacji.

Działka, na której prowadzona jest inwestycja ma idealne położenie: z jednej strony znajduje się blisko Warszawy (19km do centrum) w pobliżu trasy Warszawa-Kraków i niedaleko Centrum Handlowego Janki (5km), z drugiej zaś strony granicząc praktycznie z lasem w Magdalence (150m) dysponuje terenami rekreacji i wypoczynku wśród natury.

W pobliżu znajdują się dwa przedszkola i nowoczesna szkoła, do dyspozycji mieszkańców są liczne lokalne usługi.

Budynki

Osiedle składa się z 18 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli z 9 pojedynczych budynków dwulokalowych. Każdy budynek posiada oddzielne pozwolenie na budowę. Ponieważ działki położone są obok siebie zaprojektowano domy, które tworzą spójną nowoczesną architekturę znakomicie wpisującą się w tutejszy krajobraz.

Wszystkie domy są dwupoziomowe (parter i I piętro) z garażem na jeden pojazd i z miejscem postojowym na zewnątrz.

Powierzchnie domów są następujące: od 165,74- 232,10m2 na działkach o powierzchni od 413- 820m2.

Technologia budowy tradycyjna.

Inwestycja Pod Gruszą znajduje się w Łazach, ul. Łazy null (7.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Niwa Sp. z o.o.

Inwestycja Pod Gruszą została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Pod Gruszą nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Niwa Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pod Gruszą?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pod Gruszą mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Pod Gruszą znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łazy 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pod Gruszą znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pod Gruszą znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BZYCZEK w odległości 380 m.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Łazach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: