Apartamenty Koło Brzegu

Apartament wakacyjny
Wypoczywaj lub zarabiaj

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNickel Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Apartamenty Koło Brzegu są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Koło Brzegu dostępnych jest 21 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
KOL 1/29
1
37,61 m²
3
KOL 1/4
2
38,48 m²
Parter
KOL 1/5
2
38,72 m²
Parter
KOL 1/14
2
38,61 m²
1
KOL 1/30
2
36,28 m²
3
KOL 1/32
2
34,89 m²
3
KOL 2/1
2
38,65 m²
Parter
KOL 2/3
2
40,3 m²
Parter
KOL 2/4
2
38,76 m²
Parter
KOL 2/5
2
38,51 m²
Parter
KOL 2/6
2
38,66 m²
Parter
KOL 2/7
2
38,61 m²
Parter
KOL 2/8
2
40,32 m²
Parter
KOL 2/9
2
40,35 m²
Parter
KOL 2/10
2
38,57 m²
Parter
KOL 2/11
2
38,41 m²
Parter
KOL 2/19
2
40,24 m²
1
KOL 2/39
2
34,59 m²
3
KOL 2/40
2
34,45 m²
3
KOL 2/41
2
35,51 m²
3
KOL 2/42
2
35,91 m²
3

Opis Inwestycji

APARTAMENTY KOŁO BRZEGU to 96 w pełni funkcjonalnych lokali mieszkalnych, będących częścią nowej inwestycji w spokojnej i najczystszej części polskiego wybrzeża. Zaprojektowaliśmy je z myślą o wysokich wymaganiach naszych klientów i gości.Jest to propozycja skierowana dla osób, które chcą:a) bezpiecznie ulokować kapitał i zarabiać w prężnie rozwijającym się sektorze gospodarki – turystyce,b) posiadać własne miejsce, do którego można kilka razy w roku uciec od codzienności z rodziną lub przyjaciółmi, żeby odpocząć.Cena obejmuje w pełni wykończony apartament (wraz z meblami), co sprawi, że będzie to gotowa inwestycja, która dzięki wysokiej jakości materiałom nie będzie wymagała Twojego zaangażowania przez długie lata. Szacowana rentowność w zależności od lokalu wynosi od 6 do 10,9% w skali roku (już po odjęciu wszystkich opłat związanych z posiadanym apartamentem). O maksymalne obłożenie zadba profesjonalny operator - firma Rent like home, która w pełnym zakresie zajmie się obsługą wynajmu, a także zapewni na miejscu wiele atrakcji, przyciągających gości do Twojego apartamentu.Na miejscu znajdziesz m.in.:- Strefę Chillout z jacuzzi, sauną i pokojem do masażu,- Strefę Fun z Playstation,- Recepcję,- Rowerownia oraz wypożyczalnia rowerów- a pomiędzy budynkami przestrzeń z morskim piaskiem, inspirowanymi Bałtykiem koszami plażowymi, żaglem chroniącym przed słońcem i drewnianym tarasem.- część apartamentów zostanie przygotowana pod funkcję Smart Home.Oczywiście poza atmosferą pełną jodu i relaksujących atrakcji w samej inwestycji, bohaterem każdego wyjazdu będzie morze. Dotrzemy tam krótkim, przyjemnym spacerem (800 m). Plaża w Podczelu zdecydowanie nie jest miejscem dla amatorów stawiania nad morzem fortecy z parawanów i podbojów terenów piaskowych sąsiada. Po takie atrakcje można się udać do oddalonego o 5 km centrum Kołobrzegu. Do centrum miasta prowadzi m.in. nadmorska ścieżka rowerowa z widokiem na morze - biegnąca wzdłuż wydm, pomiędzy plażą a urokliwymi rozlewiskami Ekoparku Wschodniego. Jest to jedna z wielu tras rowerowych w okolicy. Podróż samochodem do Kołobrzegu zabierze zaś ledwie kilka minut.

Inwestycja Apartamenty Koło Brzegu znajduje się w Kołobrzegu, ul. Lwowska (6.4 km od centrum Kołobrzegu), została zrealizowana przez dewelopera Nickel Development Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Koło Brzegu została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych apartamentów. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Koło Brzegu pozostało na sprzedaż 21 apartamentów o powierzchniach od 34 do 40 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 38 m2 (1 apartament)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 40 m2 (20 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nickel Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 96 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Wykończenie pod klucz, wykończenie i wyposażenie .
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, usługi concierge, internet, recepcja, TV kablowa, winda, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 21 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 34 do 40 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Koło Brzegu

Najbardziej kameralna dzielnica Kołobrzegu - Podczele oddzielona od jest od centrum Kołobrzegu lasem stanowiącym utworzony w 1996 roku Ekopark Wschodni. Teren Podczela jest też elementem Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego – Parku Krajobrazowego. Są tu wspaniałe duże drzewa gościnnie zapraszające liczne gatunki ciekawych ptaków. Okolica obfituje w miejsca do rekreacji i jazdy rowerem, a na tutejszym - piaszczystym brzegu Bałtyku nie ma tłoku nawet w szczycie sezonu. Zainspirowani charakterem tego miejsca, zapragnęliśmy stworzyć tu zaciszną przystań, miejsce tchnące harmonią i kojące ciszą. Wymarzyliśmy sobie inwestycję zapraszającą do wypoczynku zgodnego z naturą.

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Koło Brzegu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Koło Brzegu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podczele - Lwowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Koło Brzegu znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w Kołobrzegu w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Koło Brzegu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Groszek, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Koło Brzegu w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się fitness i bawialnia, w odległości 190 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 14.02.2018

Data aktualizacji: 12.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie