Park Moniuszki

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNexx Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycja Park Moniuszki jest nową odsłoną Osiedla Park Chopina w tej samej lokalizacji.Osiedle Park Moniuszki usytuowane jest w odległości zaledwie 10 min od centrum Katowic - przy skrzyżowaniu ulic Szopena i Moniuszki w Mysłowicach.Projekt stanowią kaskadowe budynki ze stylowym patio oraz placem zabaw i strefą fitness. To miejsce zachwyci każdego, kto ceni życie w ciszy nieopodal serca miasta. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i posiada całodobową ochronę.Projekty mieszkań przedstawiają funkcjonalne wnętrza o powierzchni od 35 mkw-110 mkw.Wszystkie mieszkania na parterze mają własne ogródki, a mieszkania do III piętra przestronne balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami. Budynki posiadają windę, miejsca garażowe w parkingu wielostanowiskowym podziemnym oraz komórki lokatorskie. W obrębie Osiedla zaplanowaliśmy także naziemne miejsca parkingowe oraz pasaż lokali usługowych.Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Standard deweloperski oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe.Budowa I Etapu Inwestycji Park Moniuszki rozpoczęła się w III kwartale 2016 roku, a pierwsze rezerwacje mieszkań zostały rozpoczęte. Planowane ukończenie inwestycji to III kwartał 2018 r.Zalety inwestycji:Bezpieczeństwo:- Osiedle zamknięte.- Całodobowa ochrona oraz monitoring.- Wszystkie okna wyposażone są w rolety zewnętrzne.- Wejścia zabezpieczone cyfrowym domofonem.- Drzwi posiadają zamek antywłamaniowy.- Cicha i spokojna okolica sprzyjająca rodzinnym spacerom.Komfort:- To Modernistyczna architektura.- Atestowany plac zabaw.- Winda w każdym budynku- Garaże podziemne oraz liczne miejsca parkingowe.- Zielony dziedziniec.Dodatkowo płatne: tarasy, ogródki, balkony, miejsca parkingowe i komórki lokatorskie.

Inwestycja Park Moniuszki znajduje się w Mysłowicach, ul. Chopina (4.7 km od centrum Mysłowic), została zrealizowana przez dewelopera Nexx Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Park Moniuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Park Moniuszki pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 70 metrów kwadratowych.

Deweloper Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park Moniuszki

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek, 6 gimnazjów i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Moniuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Park Moniuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Janów Osiedle Chopina Park.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Moniuszki znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach w odległości 500 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 w odległości 500 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 3 w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Moniuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Zdrowie w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Moniuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Lewiatan, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 28.05.2018

Data aktualizacji: 06.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie