Park Moniuszki

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNexx Sp. z o.o. Sp. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Park Moniuszki dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
2.3
69,57 m²
1

Opis Inwestycji

Inwestycja Park Moniuszki jest nową odsłoną Osiedla Park Chopina w tej samej lokalizacji.Osiedle Park Moniuszki usytuowane jest w odległości zaledwie 10 min od centrum Katowic - przy skrzyżowaniu ulic Szopena i Moniuszki w Mysłowicach.Projekt stanowią kaskadowe budynki ze stylowym patio oraz placem zabaw i strefą fitness. To miejsce zachwyci każdego, kto ceni życie w ciszy nieopodal serca miasta. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i posiada całodobową ochronę.Projekty mieszkań przedstawiają funkcjonalne wnętrza o powierzchni od 35 mkw-110 mkw.Wszystkie mieszkania na parterze mają własne ogródki, a mieszkania do III piętra przestronne balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami. Budynki posiadają windę, miejsca garażowe w parkingu wielostanowiskowym podziemnym oraz komórki lokatorskie. W obrębie Osiedla zaplanowaliśmy także naziemne miejsca parkingowe oraz pasaż lokali usługowych.Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Standard deweloperski oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe.Budowa I Etapu Inwestycji Park Moniuszki rozpoczęła się w III kwartale 2016 roku, a pierwsze rezerwacje mieszkań zostały rozpoczęte. Planowane ukończenie inwestycji to III kwartał 2018 r.Zalety inwestycji:Bezpieczeństwo:- Osiedle zamknięte.- Całodobowa ochrona oraz monitoring.- Wszystkie okna wyposażone są w rolety zewnętrzne.- Wejścia zabezpieczone cyfrowym domofonem.- Drzwi posiadają zamek antywłamaniowy.- Cicha i spokojna okolica sprzyjająca rodzinnym spacerom.Komfort:- To Modernistyczna architektura.- Atestowany plac zabaw.- Winda w każdym budynku- Garaże podziemne oraz liczne miejsca parkingowe.- Zielony dziedziniec.Dodatkowo płatne: tarasy, ogródki, balkony, miejsca parkingowe i komórki lokatorskie.

Inwestycja Park Moniuszki znajduje się w Mysłowicach, ul. Chopina (4.7 km od centrum Mysłowic), została zrealizowana przez dewelopera Nexx Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Park Moniuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Park Moniuszki pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 70 metrów kwadratowych.

Deweloper Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 70 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park Moniuszki

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek, 6 gimnazjów i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

W odległości 50 metrów od inwestycji Park Moniuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Janów Osiedle Chopina.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Park Moniuszki znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole - nr 13 w odległości 650m, Żłobek w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się Szpital nr 2, w odległości 1300 m znajduje się Przychodnia rejonowa nr 3.

Data publikacji: 28.05.2018

Data aktualizacji: 19.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie