Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Młody Straszyn – Budynek D

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Starogrodzka, oferowane bezpośrednio przez

Nex-Bud Sp. z o.o.

gdański, Straszyn, ul. Starogrodzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 676 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Młody Straszyn – Budynek DMłody Straszyn – Budynek D

3 zdjęcia

Młody Straszyn – Budynek D
Młody Straszyn – Budynek D
Młody Straszyn – Budynek D

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

V etap składać się będzie z czterech budynków, w których znajdować się będą łącznie 132 mieszkania od 1 do 4 pokoi, o powierzchni od 27 m2 do 73 m2 oraz kilkanaście lokali usługowych. W dwóch budynkach dostępne będą mieszkania z ogródkami. Warto nadmienić, że po raz pierwszy powstaną podziemne hale garażowe, co znacznie wpłynie na komfort użytkowania.

Proste bryły budynków, pozwalające na zaprojektowanie bardzo funkcjonalnych mieszkań, urozmaicone zostaną elementami ozdobnymi z imitacji cegły. Do tego duże przeszklenia czy elegancko wykończone balkony nadadzą formie kunsztu. Część mieszkań na pierwszym piętrze będzie miała indywidualne tarasy o powierzchni przekraczającej nawet 55 mkw. Nowością będą spadziste dachy z wystającymi lukarnami, dzięki czemu mieszkania na ostatnich kondygnacjach zyskają ponadstandardową wysokość. Niewielkie skosy wprowadzą przytulny klimat we wnętrzu przy zachowaniu szerokich możliwości jego aranżacji.

Elegancko wykończone klatki schodowe, z detalami nawiązującymi do otaczającej natury, wprowadzą mieszkańców w dobry nastrój już na samym wejściu.

Inwestycja Młody Straszyn – Budynek D znajduje się w Straszynie, ul. Starogrodzka (0.8 km od Gdańska), została zrealizowana przez Nex-Bud Sp. z o.o.

Inwestycja Młody Straszyn – Budynek D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Młody Straszyn – Budynek D nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nex-Bud Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Straszyn to miejscowość położona w woj. pomorskim, pow. gdańskim, gm. Pruszcz Gdański. Jej zachodnia granica styka się z Jeziorem Straszyńskim, a przez miejscowość przepływa rzeka Radunia. Mieszka tu ok. 2330 osób. Miejscowość stanowi swoiste przedmieście Gdańska, co sprawia, że mimo dominującej zabudowy mieszkalnej z przewagą domów jednorodzinnych, pojawia się tu coraz więcej obiektów przemysłowych i usługowych. Powstają również nowe osiedla mieszkaniowe. W Straszynie działa zespół szkół. Rozwija się tu kultura sportowa. Jest tu kompleks boisk i spływ kajakowy. Życie kulturalne kwitnie tu, dzięki świetlicy, bibliotece oraz klubowi seniora. W Straszynie działa szereg sklepów, w tym te popularne, jak Biedronka i Lidl. Jednym ze szczególnych walorów miejscowości jest jej lokalizacja. Leży na europejskiej trasie E75, co zapewnia jej doskonałe połączenia z najważniejszymi miastami regionu, kraju, a nawet Europy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Młody Straszyn – Budynek D?

Straszyn jest przecinany przez drogę ekspresową S6, będącą częścią europejskiej E75. Przez miejscowość przebiega też droga wojewódzka nr 222. Kursują tu dwie linie autobusów prywatnego, lokalnego przewoźnika.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młody Straszyn – Budynek D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 234 metrów od inwestycji Młody Straszyn – Budynek D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Straszyn, Objazdowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Młody Straszyn – Budynek D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młody Straszyn – Budynek D znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. Ignacego Krasickiego w Straszynie w odległości 780 m, przedszkole w odległości 811 m, Gminne Przedszkole w Straszynie w odległości 821 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Młody Straszyn – Budynek D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia ETERMED w odległości 993 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młody Straszyn – Budynek D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 158 m znajduje się Farma Smaków, w odległości 205 m znajduje się Netto, w odległości 277 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młody Straszyn – Budynek D w odległości 461 m znajduje się basen, w odległości 795 m znajduje się boisko / kort, w odległości 845 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.05.2022
Data aktualizacji: 06.06.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023