Młody Straszyn – Budynek B

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nex-Bud Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 212 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Debiut(2.2 km dalej)

  gdański, Pruszcz Gdański, ul. Dybowskiego (0.7 km od Gdańska)
  Ceny od: 4 950/m2
  Debiut
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 73
  Powierzchnia: 37 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Inpro S.A.
 • Osiedle Maciejka(2.3 km dalej)

  Gdańsk, Chełm I Gdańsk Południe, ul. Borkowska (6.6 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 5 790/m2
  Osiedle Maciejka
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 50 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o.
 • Osiedle Kasztanowe(2.6 km dalej)

  gdański, Borkowo, ul. Kasztanowa 75 (0.2 km od Gdańska)
  Osiedle Kasztanowe
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 42 - 58 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Necon Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Straszyn to kameralna i dobrze zlokalizowana miejscowość należąca do aglomeracji trójmiejskiej.Położona jest przy głównych szlakach komunikacyjnych (szybki dojazd do centrum Gdańska, Pruszcza Gd. i Starogardu, węzeł do Obwodnicy S6, autostrady A1 i Obwodnicy Południowej). Dzięki tak dobrze rozwiązanej infrastrukturze drogowej, przemieszczanie się po Trójmieście jest bardzo łatwe.Straszyn jest też niewątpliwie urokliwą miejscowością. Otoczenie natury, położenie nad Rzeką Radunia, Jeziorem Straszyńskim oraz otulina lasów wpływają na komfort mieszkania tutaj. Okolica jeziora charakteryzuje się czystym, świeżym powietrzem, niską zabudową, głównie jednorodzinną. Walory te sprzyjają rekreacji oraz dają ukojenie od codziennego zgiełku miasta.W Straszynie znajdują się trzy zabytkowe elektrownie wodne i pięć pomników przyrody. Jest to także miejscowość o rozbudowanej infrastrukturze niezbędnej do funkcjonowania rodziny - szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia zdrowia, poczta, park handlowy.Młody Straszyn - blisko miasta i naturyOsiedle powstaje od 2010 roku. Podążając za stworzoną wówczas koncepcją, obecnie realizowane są kolejne zadania inwestycyjne, na które składać się będą trzy budynki: A, B i C. Wyróżniać się one będą nowoczesną bryłą, stonowaną kolorystyką elewacji, estetycznym wyglądem oraz podwyższonym standardem wykończenia mieszkań. Nasi architekci dołożyli wszelkich starań, by projektowane przez nich lokale dawały naszym Klientom maksimum funkcjonalności.Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, pozostałe lokale posiadać będą balkony. W środku znajdować się będzie winda. Każdy z nabywców będzie mógł nabyć także komórkę lokatorską w podziemnej kondygnacji budynku.Młody Straszyn to osiedle rozwojowe, którego kolejne etapy będą powstawały w kolejnych latach.Dokładamy starań, aby nasi Klienci mogli zamieszkać w standardzie gwarantującym wszelkie miejskie udogodnienia. Rozwijająca się infrastruktura osiedlowa z pewnością temu sprzyja.W jednym z budynków, w zrealizowanym już etapie, znajdują się lokale handlowo-usługowe, co pozwoli Mieszkańcom inwestycji Młody Straszyn na realizację bieżących potrzeb niemal bez wychodzenia z domu.Dla mieszkańców dedykowane są ogólnodostępne parkingi przy budynkach. Nie pobieramy dodatkowych opłat z tytułu miejsca parkingowego!

Inwestycja Młody Straszyn – Budynek B znajduje się w Straszynie, ul. Starogrodzka 117 (0.9 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Nex-Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Młody Straszyn – Budynek B jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Młody Straszyn – Budynek B pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nex-Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Młody Straszyn – Budynek B

Straszyn to miejscowość położona w woj. pomorskim, pow. gdańskim, gm. Pruszcz Gdański. Jej zachodnia granica styka się z Jeziorem Straszyńskim, a przez miejscowość przepływa rzeka Radunia. Mieszka tu ok. 2330 osób. Miejscowość stanowi swoiste przedmieście gdańska, co sprawia, że mimo dominującej zabudowy mieszkalnej z przewagą domów jednorodzinnych, pojawia się tu coraz więcej obiektów przemysłowych i usługowych. Powstają również nowe osiedla mieszkaniowe. W Straszynie działa zespół szkół z przedszkolem, podstawówką i gimnazjum. Rozwija się tu kultura sportowa – w Straszynie działają dwie drużyny sportowe, klub tenisa stołowego, koło piłkarskie. Jest tu kompleks boisk i spływ kajakowy. Życie kulturalne kwitnie tu, dzięki świetlicy, bibliotece oraz klubowi seniora. W Straszynie działa szereg sklepów, w tym te popularne, jak Biedronka i Lidl. Jednym ze szczególnych walorów miejscowości jest jej lokalizacja. Leży na europejskiej trasie E75, co zapewnia jej doskonałe połączenia z najważniejszymi miastami regionu, kraju, a nawet Europy.

Komunikacja

Straszyn jest przecinany przez drogę ekspresową S6, będącą częścią europejskiej E75. Przez miejscowość przebiega też droga wojewódzka nr 222. Kursują tu dwie linie autobusów prywatnego, lokalnego przewoźnika.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Młody Straszyn – Budynek B znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Tik Tak w Straszynie Daniel Rydzewski w odległości 1050m, SŁONECZNY DOMEK MAŁEGO ODKRYWCY w odległości 1200m, Niepubliczne przedszkole "Calineczka" w odległości 1500m.

Data publikacji: 08.08.2019

Data aktualizacji: 09.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie