Osiedle Tercet

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Balkonowa, oferowane bezpośrednio przez

NAPOLLO

Warszawa, Bródno, ul. Balkonowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle TercetOsiedle Tercet

4 zdjęcia

Osiedle Tercet
Osiedle Tercet
Osiedle Tercet
Osiedle Tercet

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : szczegóły u dewelopera
  • miejsca postojowe podziemne : szczegóły u dewelopera

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Tercet logo

Osiedle Tercet to nowoczesna inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących przemyślanej estetycznie i funkcjonalnie przestrzeni życiowej. Składa się z trzech budynków położonych wzdłuż ulicy Balkonowej, wycofanej w stosunku do głównych arterii dzielnicy, w odległości zaledwie 10 minut spacerem od Parku Bródnowskiego.

Tercet to oryginalny projekt na mapie Targówka. Odpowiada na potrzeby osób oczekujących więcej. Powstał z myślą o tych, którzy doceniają dobry design i szukają w codziennym życiu równowagi. Nowoczesna zabudowa, szeroki wybór lokali, od kawalerek po 4-pokojowe mieszkania rodzinne oraz istniejąca już infrastruktura handlowo-usługowa sprawiają, że żyje się tu komfortowo.

W ofercie Tercetu znajdują się wygodne i funkcjonalne kawalerki oraz 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 30 m² do 98 m². To osiedle o otwartym charakterze ze starannie zaprojektowaną przestrzenią wspólną - placem zabaw dla dzieci i terenem zielonym z małą architekturą.

Trzy eleganckie budynki stanowią spójny stylistycznie kompleks, dzięki powtarzalnej, stonowanej kolorystyce fasad i rytmowi we wzorach elewacji tworzonemu przez ozdobne motywy na balustradach balkonów. W części podziemnej do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Na parterze budynków zaplanowane są lokale handlowe i usługowe.

Inwestycja Osiedle Tercet znajduje się na Bródnie, ul. Balkonowa (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez NAPOLLO.

Inwestycja Osiedle Tercet została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tercet nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli NAPOLLO przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tercet?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tercet mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1079 metrów od inwestycji Osiedle Tercet znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kondratowicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Tercet znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tercet znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w odległości 69 m, szkoła w odległości 130 m, Żłobek nr 47 w odległości 222 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Tercet jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rehabilitacyjna dla Dzieci i Młodzieży w odległości 112 m, Laser Dent Targówek w odległości 246 m, Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 389 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tercet składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 251 m znajduje się Stokrotka, w odległości 382 m znajduje się Lidl, w odległości 423 m znajduje się Pelcowizna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tercet w odległości 109 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 118 m znajduje się boisko / kort, w odległości 123 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.08.2021
Data aktualizacji: 23.09.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: