Parkowe Radwanice

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Dębowa, oferowane bezpośrednio przez MW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Brochów Sp. k.

wrocławski, Radwanice, ul. Dębowa 16-42

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 68 ofert w najbliższej okolicy!

Parkowe Radwanice

9 zdjęć

Parkowe Radwanice
Parkowe Radwanice
Parkowe Radwanice
Parkowe Radwanice

Najbliższe inwestycje

 • SK Park
  od: 6 341 zł/m2

  SK Park

  S&P Development

  Dom Święta Katarzyna, wrocławski
  ul. Łąkowa
  2.3 km od Wrocławia
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 94 m2
  • Domów: 5
  • Pokoje: 4

Opis Inwestycji

Parkowe Radwanice logo

O Inwestycji

Parkowe Radwanice to kameralna inwestycja w Radwanicach. Łączy nowoczesną architekturę z gwarancją bardzo wysokiego standardu. Na inwestycję składa się 10 budynków wielorodzinnych oraz 4 kompleksy komfortowych domów w zabudowie szeregowej. Projekt osiedla został stworzony z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, z dbałością o każdy detal. Parkowe Radwanice posiadają własną, pełną infrastrukturę (chodniki i drogi). Zatroszczyliśmy się o tereny zielone na osiedlu, tak aby każdy z mieszkańców mógł zrelaksować się i odpocząć wśród zieleni. Budowa inwestycji jest zakończona.

Terminy przekazywania mieszkań:

- zabudowa szeregowa, mieszkania R11 do R47 – gotowe do przekazania,

- zabudowa wielorodzinna - budynki R1, R2, R5, R6 – gotowe do przekazania,

- zabudowa wielorodzinna - budynek R8 - 31 marca 2020 roku,

- zabudowa wielorodzinna - budynek R3 - 31 maja 2020 roku.

Zabudowa Szeregowa z Ogrodem

Domy szeregowe o powierzchni od 95 do 116 m2 idealnie sprawdzą się dla rodzin z dziećmi. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców zostaną one wyposażone w ogrzewanie podłogowe oraz duże, eleganckie i przesuwne okna, dzięki którym w pomieszczeniu będzie więcej światła. W strefie dziennej znajdować się będzie wiatrołap prowadzący do przestronnego, otwartego salonu, połączonego z aneksem kuchennym. Dodatkowo na parterze umiejscowiona będzie łazienka. Na górze przewidziane są 3 ustawne sypialnie wraz z łazienką główną. Domy w zabudowie szeregowej wyposażono w indywidualne garaże (jedno bądź dwustanowiskowe) wraz z automatyczną bramą wjazdową. Przestronny ogród został tak zaprojektowany, by cieszyć się w pełni relaksem i rodzinnymi chwilami.

Inwestycja Parkowe Radwanice znajduje się w Radwanicach, ul. Dębowa 16-42 (1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez MW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Brochów Sp. k.

Inwestycja Parkowe Radwanice została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Parkowe Radwanice nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Brochów Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 37 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Każde mieszkanie oferowane jest do sprzedaży wraz z miejscem postojowym w cenie 10000 zł/brutto..
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Parkowe Radwanice?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowe Radwanice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Parkowe Radwanice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwanice - Dębowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Radwanice w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.06.2018
Data aktualizacji: 12.11.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: