Apartamenty Morcinka

Mieszkania na sprzedaż ul. Srokowskiego, oferowane bezpośrednio przez Musiał Group

Dąbrowa Górnicza, ul. Srokowskiego 26

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Morcinka

4 zdjęcia

Apartamenty Morcinka
Apartamenty Morcinka
Apartamenty Morcinka
Apartamenty Morcinka

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Nowa Dąbrowa
    od: 4 950 zł/m2

    Adatex

Opis Inwestycji

Apartamenty Morcinka to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Gołonóg.

W nowowybudowanym bloku na czterech kondygnacjach powstanie w sumie 49 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27m2 do 70m2, każde z przynależnym balkonem, tarasem lub ogrodem. Na poziomie -1 powstanie hala garażowa, w której znajdzie się 55 miejsc parkingowych oraz 18 komórek lokatorskich.

W budynku znajdzie się winda.

Planowany termin oddania budynku do użytku to przełom 2021/2022 roku.

Inwestycja Apartamenty Morcinka znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ul. Srokowskiego 26 (1.7 km od centrum Dąbrowy Górniczej), jest realizowana przez Musiał Group.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Morcinka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Musiał Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc)

W inwestycji znajduje się 18 komórek lokatorskich Cena 8000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 277 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (18): Cena 8000 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca): Miejsca dla niepełnosprawnych.
  • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc): Cena 55000 zł.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Świetna lokalizacja! W promieniu kilkuset metrów dostęp do sklepów, najpotrzebniejszych usług oraz punktów komunikacyjnych. Bardzo dobre połączenie z innymi dzielnicami Dąbrowy Górniczej oraz miastami ościennymi.

Dąbrowa Górnicza to jedno z największych miast Polski. Powierzchnia aglomeracji zajmuje ponad 188 km2 i stanowi część Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii, która skupia czternaście miast regionu. Aktualnie w Dąbrowie mieszka ponad 125 tysięcy osób. Rozległy teren miasta rozciąga się od czarnej Przemszy aż do Pustyni Błędowskiej i podzielony jest na 18 dzielnic. Miejskie zabudowania mieszają się tu z budynkami fabryk, malowniczą roślinnością. Dąbrowa Górnicza jako nieliczna w województwie śląskim posiada rozmaite tereny rekreacyjne umożliwiające wypoczynek na świeżym powietrzu, wśród grona rodziny czy przyjaciół. Dodatkowo, miasto jest siedzibą największej w Polsce huty stali oraz szkła i koksowni. Wiele zlokalizowanych tu placówek edukacyjnych daje możliwość rozwoju i przyuczenia zawodu a rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwia podróże po terenie całego Kraju.

Komunikacja

Drogi międzynarodowe przebiegające w pobliżu Dąbrowy ułatwiają bezpośrednią komunikację z Norymbergii przez Drezno, Wrocław, Katowice i Kraków, umożliwiając dojazd do Lwowa czy Kijowa. Droga Północ - Południe łączy Skandynawię z Gdańskiem, Warszawą, Katowicami i Ostrawą. W niedalekiej odległości (20 km, 80 km) od Dąbrowy znajdziemy dwa lotniska. Autostrada łącząca Katowice z Krakowem gwarantuje szybki dojazd do dużych metropolii. Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej duża stacja przeładunkowa łączy Polskę z Ukrainą i Rosją. Dąbrowa Górnicza posiada kilkadziesiąt linii autobusowych i trzy tramwajowe ułatwiające podróże w obrębie całego miasta. Przez miasto przebiegają także linie kolejowe Katowice - Warszawa, Częstochowa - Kraków, Katowice - Kielce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Morcinka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Morcinka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gołonóg Morcinka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Morcinka znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Centrum Wcześniaka i Małego Dziecka" w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej w odległości 350 m, Prywatna Szkoła Podstawowa im.Marii Skłodowskiej Curie Fundacji "Serce Szkole" w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Morcinka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Wielkoszyński w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Morcinka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Kaufland, w odległości 580 m znajduje się Targowisko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Morcinka w odległości 330 m znajduje się Speed Squash Club, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 15.09.2020
Data aktualizacji: 20.02.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: