Dębowe Zacisze

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMTB Inwestycje

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 119 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Inwestycja Laurowa(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Smolec, ul. Laurowa (1.6 km od Wrocławia)
  Inwestycja Laurowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 132 m2
  Liczba pokoi: 5
  FH Development Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Dębowe Zacisze to osiedle budynków o zabudowie bliźniaczej, wbudowanymi garażami, w Pietrzykowicach, w gminie Kąty Wrocławskie.Inwestycja Dębowe Zacisze składa się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z garażami oraz przydomowymi ogródkami. Jest to nowoczesne, kameralne, ogrodzone osiedle, z zagospodarowaną drogą wewnętrzną, które znajduje się w Pietrzykowicach - miejscowości tuż pod Wrocławiem, w gminie Kąty Wrocławskie.Wszystkie nasze domy mają 146.75 m2 powierzchni użytkowej. W ich skład wchodzą salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, 2 łazienki, poddasze użytkowe oraz garaż.Parter - powierzchnia 61,78 m2:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu;- łazienka;- hall;-wiatrołap;- garaż w bryle budynku;Poziom I - powierzchnia 60,12 m2:- 3 przestronne sypialnie- łazienka- hollPoziom II - powierzchnia 24,85 m2:-poddasze użytkowe do własnej aranżacji.Jeżeli cenisz sobie spokój, bliskość terenów zielonych, a jednocześnie chcesz mieć dobry dojazd do miasta, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Atuty inwestycji:- Blisko do Centrum- Komunikacja Miejska- Kameralna Zabudowa- Garaż- Ogród z Tarasem- Edukacja- Piękna OkolicaGOTOWE DO ODBIORU!

Inwestycja Dębowe Zacisze znajduje się w Pietrzykowicach, ul. Smolecka 9 (3.8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera MTB Inwestycje.

Inwestycja Dębowe Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Dębowe Zacisze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 147 metrów kwadratowych w cenie od 560 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MTB Inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Podgrzewana podłoga w całym domu, ogrzewanie pompą ciepła, tarasy wykonane z kostki, bardzo przestronne poddasze, podjazd z kostki brukowej - wszystko to składa się na wyjątkowość tej nowoczesnej inwestycji.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw.

Lokalizacja inwestycji Dębowe Zacisze

Niecałe 5 minut od AOW, skąd bez problemu dostaniemy się w każdy zakątek Wrocławia.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowe Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Dębowe Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pietrzykowice Wrocławska/Stawowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dębowe Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowe Zacisze w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.09.2020

Data aktualizacji: 26.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie