Brizo Park

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż Mechelinki, oferowane bezpośrednio przez

#mrdom

pucki, Mosty, Mechelinki

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Brizo Park

18 zdjęć

Brizo Park
Brizo Park
Brizo Park
Brizo Park
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 24 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Opis inwestycji

O inwestycji

I Etap inwestycji Brizo Park to 8 domów w zabudowie bliźniaczej, położonych wśród zieleni, na zamkniętym osiedlu, zaledwie 650 m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego.

Docelowo osiedle składać będzie się z 26 domów.

Budynki wyróżnia nowoczesna bryła, a całe zamierzenie charakteryzuje przyjazna infrastruktura.

Posiadanie jednego z domów Brizo Park w zabudowie bliźniaczej ma wiele plusów.

Ogród

Każdy z budynków Brizo Park posiada własny duży ogród.

Ogród to zielone przedłużenie salonu, z którego niezależnie od pory roku, przez panoramiczne okna możemy podziwiać faunę i florę, przez co obcowanie z przyrodą staje się codziennym luksusem mieszkańców Brizo Park.

Zielona przestrzeń przed domem w formie ogrodu to także ważny element życia rodzinnego.

Miejsce, gdzie rodzina integruje się, a jednocześnie każdy może oddawać się innej aktywności. Można go dowolnie zagospodarować, urządzając plac zabaw dla najmłodszych, miejsce do zabawy z psem, zaaranżować basen czy kącik wypoczynkowy.

Ogrody to także frajda dla miłośników ogrodnictwa, zarówno tych zakochanych w kwiatach, jak i dla fanów gotowania, którzy na pewno wydzielą fragment ogrodu pod warzywa, czy pod uprawę własnych owoców.

Taras

Tarasy w domach Brizo Park to naturalny łącznik między salonem,sypialnią, a ogrodem.

To miejsce biesiad lub relaksu z książką na leżaku. Funkcjonalny projekt przewidujący zadaszenie tarasu na parterze zabezpiecza mieszkańców przed opadami i słońcem, które nawet w naszej szerokości geograficznej potrafi być uciążliwe w upalne dni.

Powierzchnia i funkcjonalność

Architekt projektując Brizo Park stworzył miejsce przyjazne do życia i rozwoju rodziny.

Powierzchnia całkowita każdego domu wynosi ok. 218 m²

Górne piętro to cztery komfortowe sypialnie.

W głównej sypialni znajduje się oddzielna łazienka z kabiną prysznicową oraz wanną, z której podczas wieczornej kąpieli można obserwować rozgwieżdżone niebo przez okna dachowe.

Panoramiczne okno sypialni kieruje nasz wzrok na taras widokowy. Pozostałe pokoje charakteryzuje funkcjonalny rozkład oraz duże doświetlenie.

Parter to strefa aktywnego życia: obszerna kuchnia, kominek, jadalnia i salon z wyjściem na ogrodowy taras.

Ogrzewanie

W Brizo Park budujemy wyłącznie obiekty energooszczędne.

Dbamy o szczegóły, aby nie było strat ciepła i energii.

Używamy najnowocześniejszych komponentów.

Miejsce na samochody

W Brizo Park każdy dom posiada dwustanowiskowy garaż. Obszerne pomieszczenie na dwa auta jest ogromnym udogodnieniem rodzinnego życia.

Garaże mają ok 40 m² powierzchni, gdyż zależy nam, aby mieszkańcy oprócz swoich ulubionych samochodów mogli wygodnie przechowywać rowery, motor, deski windsurfingowe lub inny sprzęt sportowy, zależnie od swojej pasji.

Fanom motoryzacji być może ta przestrzeń posłuży także na zaaranżowanie kącika na narzędzia.

Lokalizacja

Brizo Park to połączenie wygód miasta z atrakcjami nadmorskiego kurortu.

Osiedle znajduje się na obrzeżach Gdyni, w urokliwej nadmorskiej miejscowości Mechelinki w pobliżu plaży i mechelińskiego mola.

Spacery po molo lub brzegiem Bałtyku staną się Twoim codziennym sposobem na relaks i wyciszenie.

Spacer od bram osiedla do początków mola w Mechelinkach zajmuje zaledwie 7,5 min.

W okolicach mola ukształtowała się przestrzeń, w której czujemy klimat kurortu: nowocześnie zaaranżowany deptak z urokliwymi lożami, plaża, kawiarenki i restauracje, letnia scena w której odbywają się koncerty.

A nad wszystkim czuwają Mściwój i Świętopełk, dwa pomniki przyrody – majestatyczne jesiony.

Amatorzy owoców morza praktycznie codziennie mogą zakupić rybę „prosto od rybaka” na targu rybnym, który położony jest tuż obok mola.

Z kolei fani kitesurfingu i windsurfingu docenią bliskość sąsiedniej Rewy, która od lat jest polskim centrum tych sportów.

Odległości

Mechelinki są umiejscowione w na turystycznym szlaku miedzy Rewą a Gdynią.

Od Śródmieścia Gdyni dzieli nas zaledwie odległość 12 km którą samochodem możemy pokonać w ciągu 15 min. Możemy także skorzystać z autobusów miejskich ( nr 105, 146 i 165), które średnio co 30 min. odjeżdżają z pętli autobusowej umiejscowionej zaledwie w odległości 6 minut spacerem od Brizo Park.

Mieszkańcy Brizo Park mogą udać się po zakupy do dwóch pobliskich centrów handlowych- Port Rumia (ok. 15 min. samochodem) i Galeria Szperk (ok. 7 min samochodem). Krótsze dystanse dzielą osiedle z miejscowymi sklepami oraz dyskontami spożywczymi.

Szkoła podstawowa i przedszkole oddalone są zaledwie 5 minut spacerem od terenu osiedla.

Bezpieczeństwo i komfort

Woonerf

Nazwa Woonerf pochodzi z języka holenderskiego i oznacza ”ulicę do mieszkania”. Po tej ulicy oczywiście może przemieszczać się samochód, ale jej ukształtowanie wymusza niewielką prędkość jazdy i tym samym bezwzględne respektowanie praw pieszych, którzy na tego rodzaju drodze mają zawsze pierwszeństwo. Stąd też Woonerf łączy funkcje ulicy, deptaka, parkingu oraz miejsca spotkań mieszkańców.

W Brizo Park, dzięki zaaranżowaniu wewnętrznej ulicy osiedla wg koncepcji woonerf, poszerza się funkcjonalnie poszczególne posesje, a na terenie osiedla panuje harmonia i bezpieczeństwo, uzupełniona starannie zaprojektowaną zielenią. Zieleńce przy ulicy porastać będą miedzy innymi dęby czerwone Nasz pomysł zbudowania Woonerfu dotyczy raczej jakości, niż szybkości życia.

Osiedle zamknięte

Brizo Park skomunikowana jest z drogami publicznymi poprzez drogę wewnętrzną przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców i ich miłych gości. Do osiedla można wjechać przez zamykaną bramę.

Park

Dla mieszkańców Brizo Park przewidujemy relaks w prywatnym parku, przeznaczonym do ich wyłącznego użytku. Zieleń w parku zaprojektowała znana kreatorka krajobrazów, arch. Maura Zaworska. Oprócz klombów, alejek i uroczych miejsc wypoczynku z ławkami, w parku przewidziano plac zabaw dla najmłodszych oraz siłownię street workout z tyrolką dla starszych.

Odbiór IV kwartał 2022r.

To wszystko może być w zasięgu ręki.

Zainwestuj w zdrowie i w przyszłość oraz pozwól na to, aby Brizo Park stało się Twoim wymarzonym domem!

O deweloperze

Firma #mrdom na rynku w branży budowlanej funkcjonuje już od kilku lat. W swoim dorobku ma kilka pomyślnie zrealizowanych inwestycji na polskim wybrzeżu. Działalność firmy jest ukierunkowana na realizację projektów mieszkaniowych i usługowych.

Przez wiele lat pracy pozyskaliśmy wyspecjalizowaną kadrę, która jest gwarancją wysokiej jakość obsługi zarówno przed sprzedażowej jak i po sprzedażowej. Nasze inwestycje są tworzone z myślą o Twoich potrzebach. Wiemy, że zakup własnego mieszkania, czy punktu usługowego jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji.

Inwestycja Brizo Park znajduje się w Mostach (3.5 km od Gdyni), została zrealizowana przez #mrdom.

Inwestycja Brizo Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Brizo Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców #mrdom nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brizo Park?

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brizo Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 479 metrów od inwestycji Brizo Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mosty - Wiązowa 01 (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Brizo Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brizo Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach w odległości 100 m, szkoła w odległości 209 m, Przedszkole Poziomkowo w odległości 555 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brizo Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 336 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 372 m znajduje się Groszek, w odległości 453 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brizo Park w odległości 110 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 162 m znajduje się boisko / kort, w odległości 195 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.11.2022
Data aktualizacji: 04.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: