Osiedle Stokrotka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezM.P. Projekt s.c.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 69 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycja w Otrębusach to segmenty w stanie deweloperskim. każdy o powierzchni netto 114,74 m² + działka 300 m² wraz z dwoma miejscami postojowymi dla każdego segmentu, zaledwie 10 min. od kolejki WKD i 15 km od centrum Warszawy. Nieruchomość znajduje się w pięknej i cichej okolicy, w otoczeniu nowych domów i sąsiedztwie lasu. Nieruchomość objęta jest programem MDM 'Mieszkanie dla Młodych'.

Inwestycja Osiedle Stokrotka znajduje się w Otrębusach, ul. Stokrotki (9.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera M.P. Projekt s.c..

Inwestycja Osiedle Stokrotka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stokrotka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M.P. Projekt s.c. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stokrotka

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stokrotka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Stokrotka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Otrębusy Pszczelin.

Data publikacji: 02.03.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie