Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Bajeczna

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bajeczna, oferowane bezpośrednio przez

Melo Sp. z o.o.

piaseczyński, Bobrowiec, ul. Bajeczna 73

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle BajecznaOsiedle Bajeczna

14 zdjęć

Osiedle Bajeczna
Osiedle Bajeczna
Osiedle Bajeczna
Osiedle Bajeczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budowa osiedla zakończona, domy przekazane do użytkowania.

Osiedle „Bajeczna” to kameralna inwestycja położona w Bobrowcu przy ulicy Bajecznej na terenie gminy Lesznowola, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów. Składa się z 16 domów o powierzchniach od 130 do 190 m 2, zlokalizowanych na działkach o wymiarach od 351 do 710 m 2.

Nowoczesna architektura i dbałość o każdy detal oraz kameralność inwestycji sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce, w którym każdy może poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Funkcjonalne i wysokie wnętrza, przestronne ogrody, bliskość i zapach sosnowego lasu oraz spokojna okolica tworzą idealne warunki dla rodzin z dziećmi, które szukają relaksu w sąsiedztwie natury, a zarazem chcą zamieszkać w pobliżu miasta.

Okolice Bobrowca posiadają mikroklimat, zapewniający doskonałe warunki do relaksu na świeżym powietrzu. Jest tutaj dużo miejsca do uprawiania sportów oraz spacerów i jazdy na rowerze. Amatorzy aktywniejszego wypoczynku mogą skorzystać z licznych ośrodków rekreacyjnych zlokalizowanych w pobliżu. Znajdują się tutaj m.in. liczne stadniny koni, kluby tenisowe, boiska do squasha oraz baseny.

Domy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były przyjazne i wygodne dla wszystkich mieszkańców. Parter każdego z nich składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano tutaj toaletę, spiżarnię, oraz garaż.

Z salonu jest wyjście na taras i zejście do ogrodu. Przestronne wnętrza parteru można wygodnie zaaranżować w dowolną, modną i otwartą przestrzeń. Na piętrze mieszczą się trzy sypialnie, dwie łazienki, przestronny korytarz, oraz duży okalający budynek taras. Zarówno tarasy na parterze, jak i piętrze oraz ogrody idealnie sprawdzą się jako miejsce zabawy, wypoczynku oraz spotkań z przyjaciółmi.

Osiedle będzie ogrodzone i zamknięte. Zainstalowana brama wjazdowa wraz z domofonem ograniczy dostęp niepowołanych osób. Drogi, chodniki oraz podjazdy wykończone zostaną materiałami wysokiej jakości. Całość inwestycji uzupełnią nowe nasadzenia roślinne wkomponowane w istniejącą zieleń. Osiedle posiada podłączenie do wszystkich mediów miejskich, a dojazd odbywa się nowo wybudowaną asfaltową drogą (ul. Bajeczna).

Bobrowiec znajduje się w odległości zaledwie 25 km od centrum Warszawy. Dogodna lokalizacja sprawia, że warto tutaj zamieszkać. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne szkoły, żłobki, przychodnie zdrowia, sklepy oraz kościoły. Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum stolicy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się obwodnica Janek i łącznik do trasy S8. Dzięki niej można dojechać stąd samochodem do Alei Jerozolimskich i Śródmieścia Warszawy w ciągu zaledwie 20 minut.

Ponadto połączenia autobusowe Warszawskiego ZTM i gminnych linii mikrobusów zapewniają szybki dojazd do Warszawy i Piaseczna. Dodatkowo zmodernizowana niedawno linia Kolei Mazowieckich ze stacji Nowa Iwiczna umożliwia dostanie się do centrum Warszawy w 20 minut. Wspólny bilet ZTM i Kolei Mazowieckich zapewnia mieszkańcom regionu korzystanie z dowolnego środka transportu. W najbliższym czasie na terenie gminy Lesznowola ruszy również budowa trasy ekspresowej Puławska BIS, która połączy węzeł Warszawa Lotnisko z Lesznowolą i odciąży z ruchu ulicę Puławską.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego osiedla. W celu umówienia spotkania, prosimy o kontakt.

ZESPÓŁ BIURA SPRZEDAŻY

OSIEDLE BAJECZNA BOBROWIEC

Inwestycja Osiedle Bajeczna znajduje się w Bobrowcu, ul. Bajeczna 73 (4.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Melo Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Bajeczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bajeczna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Melo Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bobrowiec, to dynamicznie rozwijająca się wieś leżąca tuz przy granicy z Piasecznem, w odległości niespełna 30 km od Centrum Stolicy.Tu właśnie, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów, a jednocześnie w miejscu doskonale skomunikowanym z Warszawą, powstaje wyjątkowa inwestycja – Osiedle Bajeczna.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bajeczna?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bajeczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1887 metrów od inwestycji Osiedle Bajeczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno Gołków.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bajeczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bajeczna znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 232 m, szkoła w odległości 570 m, szkoła w odległości 595 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bajeczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 553 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy 'Pod Orzechem, w odległości 565 m znajduje się ABC, w odległości 774 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bajeczna w odległości 621 m znajduje się boisko / kort, w odległości 623 m znajduje się boisko / kort, w odległości 625 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 10.10.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023