Osiedle Bajeczna - etap II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMelo Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
1
4
166,98 m²
479 m2
2
4
166,99 m²
479 m2
3
4
147,69 m²
351 m2
4
4
147,7 m²
351 m2
5
4
147,71 m²
351 m2
6
4
147,72 m²
351 m2
7
4
147,73 m²
351 m2
8
4
147,74 m²
351 m2
9
4
147,75 m²
351 m2
10
4
147,76 m²
351 m2
11
4
147,77 m²
351 m2

Opis Inwestycji

ZALETY INWESTYCJI:• Lokalizacja - na obrzeżach Warszawy, blisko nowych dróg i obwodnic (2km od węzła Lesznowola przy nowej S7)• Podwyższony standard deweloperski z piecem kondensacyjnym, ogrzewaniem podłogowym i kaloryferami w cenie• Wszystkie media miejskie + internet szerokopasmowy• Osiedle ogrodzone, bezpieczne dla dzieci, w pełni zagospodarowane części wspólne• Wygodne parkowanie - minimum 3 miejsca parkingowe na dom• Intymność - dom o szerokości 13,5 metra, połączony jedynie garażem z domem sąsiada• Sąsiedztwo lasu i terenów rekreacyjnych• Bogata baza placówek edukacyjnych i punktów usługowo-handlowychOsiedle „Bajeczna” to kameralna inwestycja położona w Bobrowcu przy ulicy Bajecznej na terenie gminy Piaseczno, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów. Składa się z 16 domów o powierzchniach od 146 do 190 metrów kwadratowych, zlokalizowanych na działkach o wymiarach od 351 do 780 metrów kwadratowych.Nowoczesna architektura i dbałość o każdy detal oraz kameralność inwestycji sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce, w którym każdy może poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Funkcjonalne i wysokie wnętrza, przestronne ogrody, bliskość i zapach sosnowego lasu oraz spokojna okolica tworzą idealne warunki dla rodzin z dziećmi, które szukają relaksu w sąsiedztwie natury, a zarazem chcą zamieszkać w pobliżu miasta. Duże zainteresowanie tą inwestycją wzbudza lokalizacja, bowiem jej atrakcyjność podnosi nowo budowana trasa S7 (węzeł Lotnisko-Grójec), zwana także Puławską BIS. Planowany termin oddania nowej ekspresówki, to wiosna 2021 roku. Z Bobrowca na Mokotów będzie nas dzielić raptem 10 km!Okolice Bobrowca posiadają mikroklimat, zapewniający doskonałe warunki do relaksu na świeżym powietrzu. Jest tutaj dużo miejsca do uprawiania sportów oraz spacerów i jazdy na rowerze. Amatorzy aktywniejszego wypoczynku mogą skorzystać z licznych ośrodków rekreacyjnych zlokalizowanych w pobliżu. Znajdują się tutaj m.in. liczne stadniny koni, kluby tenisowe, boiska do squasha oraz baseny.Domy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były przyjazne i wygodne dla wszystkich mieszkańców. Parter każdego z nich składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano tutaj toaletę, spiżarnię, oraz garaż.Z salonu jest wyjście na taras i zejście do ogrodu. Przestronne wnętrza parteru można wygodnie zaaranżować w dowolną, modną i otwartą przestrzeń. Na piętrze mieszczą się trzy sypialnie, dwie łazienki, przestronny korytarz, oraz duży okalający budynek taras. Zarówno tarasy na parterze, jak i piętrze oraz ogrody idealnie sprawdzą się jako miejsce zabawy, wypoczynku oraz spotkań z przyjaciółmi.Osiedle będzie ogrodzone i zamknięte. Zainstalowany szlaban wjazdowy wraz z domofonem ograniczy dostęp niepowołanych osób. Drogi, chodniki oraz podjazdy wykończone zostaną materiałami wysokiej jakości. Całość inwestycji uzupełnią nowe nasadzenia roślinne wkomponowane w istniejącą zieleń.

Inwestycja Osiedle Bajeczna - etap II znajduje się w Bobrowcu, ul. Bajeczna 53 (4.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Melo Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Bajeczna - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II pozostało na sprzedaż 11 nowych domów o powierzchniach od 148 do 167 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 148 do 167 m2 (11 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Melo Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 11 domów w tym 11 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 148 do 167 m2.
Powierzchnie działek:od 351 do 479 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II

Bobrowiec znajduje się w odległości zaledwie 25 km od centrum Warszawy. Dogodna lokalizacja sprawia, że warto tutaj zamieszkać. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne szkoły, żłobki, przychodnie zdrowia, sklepy oraz kościoły. Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum stolicy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się obwodnica Janek i łącznik do trasy S8. Dzięki niej można dojechać stąd samochodem do Alei Jerozolimskich i Śródmieścia Warszawy w ciągu zaledwie 20 minut. Ponadto połączenia autobusowe Warszawskiego ZTM i gminnych linii mikrobusów zapewniają szybki dojazd do Warszawy i Piaseczna. Dodatkowo zmodernizowana niedawno linia Kolei Mazowieckich ze stacji Nowa Iwiczna umożliwia dostanie się do centrum Warszawy w 20 minut. Wspólny bilet ZTM i Kolei Mazowieckich zapewnia mieszkańcom regionu korzystanie z dowolnego środka transportu. W najbliższym czasie na terenie gminy Lesznowola ruszy również budowa trasy ekspresowej Puławska BIS, która połączy węzeł Warszawa Lotnisko z Lesznowolą i odciąży z ruchu ulicę Puławską.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny BAJECZNA 01 (BOBROWIEC).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bajeczna - etap II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Żłobek Kubusiowy Raj w odległości 600m, Szkoła Tańca i Baletu MAESTRO w Gołkowie w odległości 1350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1950 m znajduje się Paticarius Sp. z o.o. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Restauracja "Trattoria Balsamico", w odległości 1950 m znajduje się Biedronka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Klub Jeździecki "Szumawa", w odległości 1700 m znajduje się Klub Jeździecki "Poster".

Data publikacji: 05.04.2019

Data aktualizacji: 17.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie