Os. przy ul. gen. Maczka

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMDG Invest

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Modra(2.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Modra (9.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 752 brutto/m2
  Osiedle Modra
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 13
  Powierzchnia: 133 m2
  Liczba pokoi: 5
  BIURO SPRZEDAŻY
 • Zielona Aleja(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Korczaka (9.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 277 brutto/m2
  Zielona Aleja
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 110 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna

Opis Inwestycji

W trosce o środowisko naturalne oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy projekt osiedla domów energooszczędnych.Każdy lokal posiada m.in.:- domofon w ramach osiedla zamkniętego;- garaż oraz dedykowane miejsca parkingowe dla gości;- pełny dostęp do mediów (prąd, kanalizacja, woda, gaz!)- nowoczesną technologię rekuperacji, która pozwala na oszczędność na kosztach ogrzewania - wydajność nawet do 75% i niesamowity komfort!-- balkon dla każdego segmentu oraz działkę, w którym można zaprojektować własny ogródek

Inwestycja Os. przy ul. gen. Maczka znajduje się w Radzyminie, ul. Gen. Stanisława Maczka (7.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MDG Invest.

Inwestycja Os. przy ul. gen. Maczka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 1 domu typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Os. przy ul. gen. Maczka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 99 metrów kwadratowych w cenie od 410 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MDG Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Os. przy ul. gen. Maczka

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Os. przy ul. gen. Maczka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Os. przy ul. gen. Maczka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maczka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Os. przy ul. gen. Maczka znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Little Ant Bee w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Os. przy ul. gen. Maczka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Sami Swoi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Os. przy ul. gen. Maczka w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.11.2014

Data aktualizacji: 26.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie