Trójpole

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Trójpole, oferowane bezpośrednio przez Masterm Investment

Poznań, Jeżyce, Winiary, ul. Trójpole

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Trójpole

8 zdjęć

Trójpole
Trójpole
Trójpole
Trójpole

Najbliższe inwestycje

 • Goplana budynek E

  Goplana budynek E

  Colian Developer

  Lokal użytkowy Osiedle Jeżyce, Jeżyce, Poznań
  ul Św. Wawrzyńca
  1.9 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 61-147 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • Nowe Winogrady

  Nowe Winogrady

  Murapol S.A.

  Lokal użytkowy Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań
  ul. Hawelańska
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 48-150 m2
  • Lokali użytkowych: 10
 • Fama Jeżyce
  od: 7 950 zł/m2

  Fama Jeżyce

  Monday Development Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Osiedle Jeżyce, Jeżyce, Poznań
  ul. Dąbrowskiego
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 69 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Opis Inwestycji

Wyobraź sobie nowoczesne, stylowe miejsce w sercu miasta, pełne zieleni, rzut beretem od sklepów, szybkiej linii tramawajowej, kluczowych arterii, linii kolejowej i podmiejskich jezior. Wyobraź sobie, że m ożesz do woli odpoczywać w otoczeniu roślin, bez wychodzenia z domu.

Zieleń jest tutaj wszędzie - na ziemi, balkonach, tarasach i dachach. Rośliny nie tylko odświeżają i oczyszczają powietrze z toksyn, lecz także obniżają temperaturę w upały. Z pewnością docenisz także ich wspaniałe zapachy i zieloną barwę, której udowodniono pozytywny wpływ na samopoczucie. Daj się wywieść w pole!

52 stylowe mieszkania znajdują się w pięciu bryłach – dwóch klasycznych willach i dwu- lub trzy-piętrowych budynkach. Każdy znajdzie tu miejsce dla realizacji swoich marzeń - o przytulnym kącie dla swojej rodziny, o stylowej inwestycji pod wynajem lub siedzibie świetnie prosperującego biznesu.

Inwestycja Trójpole znajduje się na Winiarach, ul. Trójpole (3.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Masterm Investment.

Inwestycja Trójpole została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Trójpole nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Masterm Investment nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 52 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Trójpole?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trójpole mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Trójpole znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trójpole.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Trójpole znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trójpole znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Trójpole jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA im. prof. Ludwika Bierkowskiego w odległości 500 m, Wojewódzki Szpital Zespolony w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trójpole składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Makro, w odległości 410 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 410 m znajduje się Galeria Pestka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trójpole w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się CityFit.

Data publikacji: 19.11.2018
Data aktualizacji: 16.04.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: