Bliźniaki Karola I Dawida

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Marogobud

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
3
4
121,6 m²
-
5
4
121,6 m²
-
6
4
121,6 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Osiedle Bliźniaków Karola i Dawida to miejsca, które będzie Twoją przystanią, miejscem bezpiecznym dla dzieci, ale dającym także możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. To nowoczesne osiedle składające się z szesnastu stylowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z własną działką dającą poczucie prywatności i intymności.Domy na Osiedlu bliźniaków Karola i Dawida charakteryzują się maksymalną funkcjonalnością, mającą na celu zapewnienie wygody i komfortu przyszłym mieszkańcom osiedla.Cały teren Osiedla będzie ogrodzony. Kameralna spokojna okolica w sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz tereny zielone. Teren został podzielony na indywidualne działki, dla każdej działki założone księgi wieczyste.Inwestycja budowana jest etapami pierwsze 8 domów mamy już wybudowane.Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121,60 m2 z działką o powierzchni ok. 290m2 z ogrodzonym ogródkiem 132m2. Na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienka, garaż oraz taras, na piętrze zaprojektowano sypialnie z łazienką, oraz osobne dwie sypialnie i łazienka.

Inwestycja Bliźniaki Karola I Dawida znajduje się w Falentach Nowych, ul. Rzemieślnicza (3.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Marogobud.

Inwestycja Bliźniaki Karola I Dawida została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchni 122 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 122 m2 (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marogobud przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Posadowienie budynku na fundamentach bezpośrednich – ławach fundamentowych, żelbetowych, monolitycznych. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 24 cm, zaizolowanych dwukrotnie oraz ocieplonych styrodurem gr 10 cm
Dach
Konstrukcja drewniana krokwiowa pokryta blacha stalowa panelowa z rąbkiem stojącym powlekana w kolorze RAL 7021 grafit. obróbki blacharskie – stalowe powlekane lakierowane kolor RAL 7021 grafit, producent blachy BUDMAT PRIME CLICK odprowadzenie wody – wykonano z rynny PCV o średnicy 10cm, odprowadzenie wodę na grunt działki własnej. Kosze i rury spustowe wykonano z PCV w kolorze RAL 7021 grafit.
Elewacja
Płyty styropianowe Styr-Bud EPS S 031 Styrgraf – grubości 15 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy ALPOL 1,5mm, wykonany natryskowo, barwiony w masie baza B1 -biały
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do budynku jednoskrzydłowe firmy GERDA MILANO 1
Posadzka
Poziom parteru –chudy beton gr. 10cm, folia, styropian EPS 100 gr. 15cm ,betonowa wylewka zbrojona przeciwskurczowo gr 5cm. Poziom piętra – płyta stropowa, folia, styropian EPS 100 gr. 10 cm, folia, betonowa wylewka zbrojona przeciwskurczowo gr 5cm.
Ściany
ŚCIANY ZEWNĘTRZNE Warstwowe z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 25cm od zewnątrz ocieplone styropianem Styr-Bud EPS S 031 Styrgraf o grubości 15 CM ŚCIANY WEWNĘTRZNE Konstrukcyjne – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm 25cm otynkowanych obustronnie Działowe – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 12cm otynkowanych obustronnie.
Parapety zewnętrzne
stal powlekana kolor RAL 7021 grafit.
Instalacje
instalacja c.o. oraz wody ciepłej wykonana kompletnie z grzejnikami płytowymi z podejściami ze ściany, zasilana piecem gazowym kondensacyjnym firmy Viessman, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i w wiatrołapie na parterze instalacja wody zimnej, z podejściami pod przybory – bez białego montażu, dostarczana z sieci miejskiej, kanalizacja sanitarna – wykonanie pionów z podejściami do urządzeń, kierowana do istniejącej sieci miejskiej, instalacja elektryczna 230V bez osprzętu, wykonanie instalacji oświetlenia nad balkonami instalacja gazowa do kuchni i kotła c.o. zasilanie do kuchenki elektrycznej trójfazowe 400V, instalacja telefoniczna, internetowa, instalacja domofonowa instalacja alarmowa
Ogrzewanie
gazowe z grzejnikami i piecem w standardzie
Wentylacja
Dla pomieszczeń sanitarnych, kuchennych, gospodarczych, etc. wentylacja grawitacyjna nawiewno – wywiewna.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: usytuowane przed garażem.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy w tym 3 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 122 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie, WKD, a w Pruszkowie i Piastowie – linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Powiat znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z miast: Pruszków i Piastów – strefowymi liniami autobusowymi.

W odległości 400 metrów od inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny FALENTY NOWE 01 (FALENTY).

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 2200 m znajduje się Centrum Medyczne Medi-Spa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się Stajnia Besthorses.

Data publikacji: 13.07.2017

Data aktualizacji: 09.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie