Bliźniaki Karola I Dawida

Oferta archiwalna

pruszkowski, Falenty Nowe, ul. Rzemieślnicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bliźniaki Karola I Dawida

11 zdjęć

Bliźniaki Karola I Dawida
Bliźniaki Karola I Dawida
Bliźniaki Karola I Dawida
Bliźniaki Karola I Dawida

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Posadowienie budynku na fundamentach bezpośrednich – ławach fundamentowych, żelbetowych, monolitycznych. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 24 cm, zaizolowanych dwukrotnie oraz ocieplonych styrodurem gr 10 cm

Dach

Konstrukcja drewniana krokwiowa pokryta blacha stalowa panelowa z rąbkiem stojącym powlekana w kolorze RAL 7021 grafit. obróbki blacharskie – stalowe powlekane lakierowane kolor RAL 7021 grafit, producent blachy BUDMAT PRIME CLICK odprowadzenie wody – wykonano z rynny PCV o średnicy 10cm, odprowadzenie wodę na grunt działki własnej. Kosze i rury spustowe wykonano z PCV w kolorze RAL 7021 grafit.

Elewacja

Płyty styropianowe Styr-Bud EPS S 031 Styrgraf – grubości 15 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy ALPOL 1,5mm, wykonany natryskowo, barwiony w masie baza B1 -biały

Stolarka okienna

PCV

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do budynku jednoskrzydłowe firmy GERDA MILANO 1

Posadzka

Poziom parteru –chudy beton gr. 10cm, folia, styropian EPS 100 gr. 15cm ,betonowa wylewka zbrojona przeciwskurczowo gr 5cm. Poziom piętra – płyta stropowa, folia, styropian EPS 100 gr. 10 cm, folia, betonowa wylewka zbrojona przeciwskurczowo gr 5cm.

Ściany

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE Warstwowe z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 25cm od zewnątrz ocieplone styropianem Styr-Bud EPS S 031 Styrgraf o grubości 15 CM ŚCIANY WEWNĘTRZNE Konstrukcyjne – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm 25cm otynkowanych obustronnie Działowe – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 12cm otynkowanych obustronnie.

Parapety zewnętrzne

stal powlekana kolor RAL 7021 grafit.

Instalacje

instalacja c.o. oraz wody ciepłej wykonana kompletnie z grzejnikami płytowymi z podejściami ze ściany, zasilana piecem gazowym kondensacyjnym firmy Viessman, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i w wiatrołapie na parterze instalacja wody zimnej, z podejściami pod przybory – bez białego montażu, dostarczana z sieci miejskiej, kanalizacja sanitarna – wykonanie pionów z podejściami do urządzeń, kierowana do istniejącej sieci miejskiej, instalacja elektryczna 230V bez osprzętu, wykonanie instalacji oświetlenia nad balkonami instalacja gazowa do kuchni i kotła c.o. zasilanie do kuchenki elektrycznej trójfazowe 400V, instalacja telefoniczna, internetowa, instalacja domofonowa instalacja alarmowa

Ogrzewanie

gazowe z grzejnikami i piecem w standardzie

Wentylacja

Dla pomieszczeń sanitarnych, kuchennych, gospodarczych, etc. wentylacja grawitacyjna nawiewno – wywiewna.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : usytuowane przed garażem.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Osiedle Bliźniaków Karola i Dawida to miejsca, które będzie Twoją przystanią, miejscem bezpiecznym dla dzieci, ale dającym także możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. To nowoczesne osiedle składające się z szesnastu stylowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z własną działką dającą poczucie prywatności i intymności.

Domy na Osiedlu bliźniaków Karola i Dawida charakteryzują się maksymalną funkcjonalnością, mającą na celu zapewnienie wygody i komfortu przyszłym mieszkańcom osiedla.

Cały teren Osiedla będzie ogrodzony. Kameralna spokojna okolica w sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz tereny zielone. Teren został podzielony na indywidualne działki, dla każdej działki założone księgi wieczyste.

Inwestycja budowana jest etapami pierwsze 8 domów mamy już wybudowane.

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121,60 m2 z działką o powierzchni ok. 290m2 z ogrodzonym ogródkiem 132m2. Na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienka, garaż oraz taras, na piętrze zaprojektowano sypialnie z łazienką, oraz osobne dwie sypialnie i łazienka.

Inwestycja Bliźniaki Karola I Dawida znajduje się w Falentach Nowych, ul. Rzemieślnicza null (3.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Marogobud.

Inwestycja Bliźniaki Karola I Dawida została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Marogobud przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Falenty Nowe 01.

Data aktualizacji: 19.11.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Falentach Nowych

Oferty w Falentach Nowych

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: