Bliźniaki Karola I Dawida

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarogobud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy przy Willowej(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż pruszkowski, Falenty Nowe, ul. Willowa (2.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 824/m2
  Domy przy Willowej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 83 - 93 m2
  Liczba pokoi: 4
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Domy przy Willowej 2(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż pruszkowski, Falenty Nowe, ul. Willowa (2.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 001 brutto/m2
  Domy przy Willowej 2
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba domów: 21
  Powierzchnia: 63 - 108 m2
  Liczba pokoi: 3 - 6
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Nova Magdalenka(3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż pruszkowski, Słomin, ul. Janczewicka (6.1 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 158 brutto/m2
  Nova Magdalenka
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 85 - 94 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Opis Inwestycji

Osiedle Bliźniaków Karola i Dawida to miejsca, które będzie Twoją przystanią, miejscem bezpiecznym dla dzieci, ale dającym także możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. To nowoczesne osiedle składające się z szesnastu stylowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z własną działką dającą poczucie prywatności i intymności.Domy na Osiedlu bliźniaków Karola i Dawida charakteryzują się maksymalną funkcjonalnością, mającą na celu zapewnienie wygody i komfortu przyszłym mieszkańcom osiedla.Cały teren Osiedla będzie ogrodzony. Kameralna spokojna okolica w sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz tereny zielone. Teren został podzielony na indywidualne działki, dla każdej działki założone księgi wieczyste.Inwestycja budowana jest etapami pierwsze 8 domów mamy już wybudowane.Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121,60 m2 z działką o powierzchni ok. 290m2 z ogrodzonym ogródkiem 132m2. Na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienka, garaż oraz taras, na piętrze zaprojektowano sypialnie z łazienką, oraz osobne dwie sypialnie i łazienka.

Inwestycja Bliźniaki Karola I Dawida znajduje się w Falentach Nowych, ul. Rzemieślnicza (3.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Marogobud.

Inwestycja Bliźniaki Karola I Dawida została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 122 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marogobud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Posadowienie budynku na fundamentach bezpośrednich – ławach fundamentowych, żelbetowych, monolitycznych. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 24 cm, zaizolowanych dwukrotnie oraz ocieplonych styrodurem gr 10 cm
Dach
Konstrukcja drewniana krokwiowa pokryta blacha stalowa panelowa z rąbkiem stojącym powlekana w kolorze RAL 7021 grafit. obróbki blacharskie – stalowe powlekane lakierowane kolor RAL 7021 grafit, producent blachy BUDMAT PRIME CLICK odprowadzenie wody – wykonano z rynny PCV o średnicy 10cm, odprowadzenie wodę na grunt działki własnej. Kosze i rury spustowe wykonano z PCV w kolorze RAL 7021 grafit.
Elewacja
Płyty styropianowe Styr-Bud EPS S 031 Styrgraf – grubości 15 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy ALPOL 1,5mm, wykonany natryskowo, barwiony w masie baza B1 -biały
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do budynku jednoskrzydłowe firmy GERDA MILANO 1
Posadzka
Poziom parteru –chudy beton gr. 10cm, folia, styropian EPS 100 gr. 15cm ,betonowa wylewka zbrojona przeciwskurczowo gr 5cm. Poziom piętra – płyta stropowa, folia, styropian EPS 100 gr. 10 cm, folia, betonowa wylewka zbrojona przeciwskurczowo gr 5cm.
Ściany
ŚCIANY ZEWNĘTRZNE Warstwowe z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 25cm od zewnątrz ocieplone styropianem Styr-Bud EPS S 031 Styrgraf o grubości 15 CM ŚCIANY WEWNĘTRZNE Konstrukcyjne – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm 25cm otynkowanych obustronnie Działowe – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 12cm otynkowanych obustronnie.
Parapety zewnętrzne
stal powlekana kolor RAL 7021 grafit.
Instalacje
instalacja c.o. oraz wody ciepłej wykonana kompletnie z grzejnikami płytowymi z podejściami ze ściany, zasilana piecem gazowym kondensacyjnym firmy Viessman, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i w wiatrołapie na parterze instalacja wody zimnej, z podejściami pod przybory – bez białego montażu, dostarczana z sieci miejskiej, kanalizacja sanitarna – wykonanie pionów z podejściami do urządzeń, kierowana do istniejącej sieci miejskiej, instalacja elektryczna 230V bez osprzętu, wykonanie instalacji oświetlenia nad balkonami instalacja gazowa do kuchni i kotła c.o. zasilanie do kuchenki elektrycznej trójfazowe 400V, instalacja telefoniczna, internetowa, instalacja domofonowa instalacja alarmowa
Ogrzewanie
gazowe z grzejnikami i piecem w standardzie
Wentylacja
Dla pomieszczeń sanitarnych, kuchennych, gospodarczych, etc. wentylacja grawitacyjna nawiewno – wywiewna.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: usytuowane przed garażem.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Falenty Nowe 01.

Data publikacji: 13.07.2017

Data aktualizacji: 19.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie