Warszewo Przy Parku

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Podmokła, oferowane bezpośrednio przez Marina Developer Sp. z o.o.

Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Podmokła

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Warszewo Przy Parku

6 zdjęć

Warszewo Przy Parku
Warszewo Przy Parku
Warszewo Przy Parku
Warszewo Przy Parku

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kameralne osiedle „Warszewo Przy Parku” to 10 domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle będzie ogrodzone, zlokalizowane z dala od ruchliwej ulicy. W okolicy znajduje się park, a także przychodnia, sklepy i nowa szkoła. To zaciszne, otoczone zielenią, wprost wymarzone dla rodzin miejsce, którego atutem jest cisza, spokój i czyste powietrze.

Każdy apartament będzie mieć do dyspozycji dwa miejsca parkingowe i ogródek, a także kompletną instalację teleinformatyczną i alarmową. Mieszkania zostaną też wyposażone w instalację do centralnego odkurzania. W każdym salonie zaplanowano kominek, którego montaż jest częścią standardowej oferty.

Architektura osiedla wyróżnia się nowoczesną bryłą budynków, które zostały starannie zaprojektowane na podstawie najnowszych pomysłów i rozwiązań, ze szczególną dbałością o elementy wykończeniowe. Do ich wykonania zastosowane zostaną naturalne, ekologiczne materiały.

Wszystkie budynki będą spełniać najnowszą normę dotyczącą oszczędności energii i izolacji cieplnej. Ściany zostaną dodatkowo ocieplone styropianem. Planujemy wstawić nowoczesne okna posiadające specjalne szklenia, zapewniające maksymalne wykorzystanie energii cieplnej pochodzącej z promieniowania słonecznego.

Inwestycja Warszewo Przy Parku znajduje się na Warszewie, ul. Podmokła (4.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Marina Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Warszewo Przy Parku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Warszewo Przy Parku nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Marina Developer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 263 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 1 lub 2 na życzenie klienta.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, basen
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Warszewo Przy Parku?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warszewo Przy Parku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Warszewo Przy Parku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Złotowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Warszewo Przy Parku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Warszewo Przy Parku znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: 2plus2 Szkoła Matematyki Dla Dzieci I Młodzieży w odległości 290 m, Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Skarbów" Joanna Cichosz w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Warszewo Przy Parku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 310 m, Dermatologia estetyczna w odległości 310 m, Lekarz w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warszewo Przy Parku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 410 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warszewo Przy Parku w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.06.2018
Data aktualizacji: 01.07.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: