Rezydencja Manru

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Grunwaldzka, oferowane bezpośrednio przez Mak Dom

Zakopane, ul. Grunwaldzka 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Rezydencja Manru

5 zdjęć

Rezydencja Manru
Rezydencja Manru
Rezydencja Manru
Rezydencja Manru

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Zakopiańskie

  Apartamenty Zakopiańskie

  JHM DEVELOPMENT S.A.

  Mieszkanie Zakopane
  ul. Szymony 17E
  3.4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 28-51 m2
  • Mieszkań: 42
  • Pokoje: 1-3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Czasem mamy już dość szukania wolnych pokoi w pensjonatach czy hotelach.

Bardzo chcielibyśmy  mieć własny ręcznik w łazience, swoją ulubioną książkę na półce i to najpiękniejsze wrażenie : jestem u siebie.

Jeżeli należysz do tych, którzy tak myślą, Mamy wspaniałą propozycję dla Ciebie: Manru Przygotowujemy wspaniałe i ekskluzywne apartamenty w niewielkim kameralnym budynku przy ul. Grunwaldzkiej 25 w Zakopanem o nazwie nawiązującej do byłego przedwojennego pensjonatu, na którego miejscu powstaje  obiekt, w którym z całą pewnością znajdziecie Państwo tą swoją małą enklawę, o jakiej inni tylko marzą, a Wy będziecie jej niepodzielnymi właścicielami.

Budynek w swojej formie architektonicznej będzie obiektem bardzo nowoczesnym, a jednak nawiązującym do tej jedynej i niespotykanej nigdzie indziej na świecie architektury podhalańskiej.

Do dyspozycji Państwa oddajemy 17 apartamentów  o powierzchni od 14 do 92 m2.

Ta nieduża ilość jest gwarancją  kameralności, która zapewnia niczym nie zakłócony spokój i odpoczynek.

Budynek posiada tylko cztery kondygnacje  mieszkalne ale z poziomu garaży zlokalizowanych w przyziemiu budynku, aż do najwyższej kondygnacji można dojechać windą.

Oferowane apartamenty są zaprojektowane w wysokim standardzie oferowanym przez nas, można też zlecić ich kompleksowe wykończenie według indywidualnych gustów i oczekiwań.

W trosce o to abyście Państwo czuli się tutaj bezpiecznie, budynek będzie monitorowany i chroniony przez całą dobę.

Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany zielenią tak naturalną, że będzie przypominała dziewicze szlaki tatrzańskie.

Inwestycja Manru jest realizowana przez  polską spółkę – MAK DOM, posiadamy duże doświadczenie w budowie apartamentów w całym kraju.

Zakończone inwestycje prestiżowych osiedli między  innymi w Szczecinie, Warszawie, Lublinie, Poznaniu a także w innych miastach Polski są wizytówką i stanowią najlepszą rekomendację zakupu apartamentu w naszej kolejnej inwestycji – tym razem w Zakopanem.

Inwestycja Rezydencja Manru znajduje się w Zakopanem, ul. Grunwaldzka 25 (1.9 km od centrum Zakopanego), została zrealizowana przez Mak Dom.

Inwestycja Rezydencja Manru została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Manru nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mak Dom przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 17 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Zakopane to miasto znajdujące się w granicach województwa małopolskiego. Jest największym ośrodkiem miejskim w Tatrach oraz dużym ośrodkiem sportów zimowych - od dawna nieformalnie nazywanym zimową stolicą Polski. Zakopane to także atrakcyjna miejscowość letnią porą. Góry oraz malownicze krajobrazy zapewniają możliwość odcięcia się od codziennego zgiełku oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

Komunikacja

Dobre połączenie z Zakopanem zapewnia tzw. Zakopianka, trasa o długości niewiele ponad stu kilometrów, posiadająca swój początek w Krakowie. Niezmotoryzowanym dojazd do miasta zapewnia połączenie kolejowe oraz autobusy i busy obsługiwane przez prywatnych przewoźników. Przemieszczanie się po Zakopanem zapewnia szereg przewoźników zarówno w ramach regularnych, całorocznych linii autobusowych, jak i okresowych, uruchamianych dodatkowo w sezonach turystycznych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Manru?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Manru mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Rezydencja Manru znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Manru znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Manru znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem w odległości 430 m, Branżowa Szkoła I stopnia w odległości 430 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Manru składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Manru w odległości 420 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 01.10.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: