Osiedle Bankowe Zacisze

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMagmillon

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Bankowe Zacisze to osiedle komfortowych segmentów. To tutaj możesz mieć swój dom pod Warszawą w cenie warszawskiego mieszkania.

Inwestycja Osiedle Bankowe Zacisze znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Bankowa (18.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Magmillon.

Inwestycja Osiedle Bankowe Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 11 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bankowe Zacisze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 93 do 155 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Magmillon nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bankowe Zacisze

Dojazd do centrum Warszawy: Samochodem: ok. 35 minut (37km), autostradą A2 Koleją: ok. 40 minut, Kolejami Mazowieckimi bądź Warszawską Koleją Dojazdową z Grodziska Mazowieckiego Dojazd do A2 obwodnicą Grodziska to zaledwie 2 km.

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bankowe Zacisze znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 750m, Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne dla Dorosłych w odległości 1000m, Tai chi-chi kung w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Malvita. NZOZ, w odległości 950 m znajduje się Optyka na Złotej. Sp. z o.o., w odległości 950 m znajduje się Zębatka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się BPH, w odległości 900 m znajduje się Pizzeria Da Grasso Grodzisk Mazowiecki, w odległości 950 m znajduje się PKO Bank Polski. Bankomat.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się fitness klub fit4u, w odległości 1100 m znajduje się Twój Ruch. Studio Pilates. Szczygielska-Borzym I., w odległości 1100 m znajduje się Melon Dariusz. Studio urody, odnowy.

Data publikacji: 21.11.2017

Data aktualizacji: 04.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie