Osiedle Bankowe Zacisze

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMagmillon

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Bankowe Zacisze to osiedle komfortowych segmentów. To tutaj możesz mieć swój dom pod Warszawą w cenie warszawskiego mieszkania.

Inwestycja Osiedle Bankowe Zacisze znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Bankowa (18.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Magmillon.

Inwestycja Osiedle Bankowe Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 11 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bankowe Zacisze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 93 do 155 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Magmillon nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bankowe Zacisze

Dojazd do centrum Warszawy: Samochodem: ok. 35 minut (37km), autostradą A2 Koleją: ok. 40 minut, Kolejami Mazowieckimi bądź Warszawską Koleją Dojazdową z Grodziska Mazowieckiego Dojazd do A2 obwodnicą Grodziska to zaledwie 2 km.

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bankowe Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Bankowe Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Okrzei.

Data publikacji: 21.11.2017

Data aktualizacji: 04.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie