Osiedle Łupkowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wajdy, oferowane bezpośrednio przez

Łupkowa Park sp. z o.o.

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Wajdy 3-21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Łupkowa

13 zdjęć

Osiedle Łupkowa
Osiedle Łupkowa
Osiedle Łupkowa
Osiedle Łupkowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Łupkowa logo

Osiedle Łupkowa – zlokalizowane jest w otoczeniu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. To kameralne osiedle szeregowych domków otulone przepięknym starodrzewem pozwala swobodnie delektować się przyrodą, ciszą i spokojem, jednocześnie pozostając w bliskości miasta. Zielone otoczenie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu.

Osiedle Łupkowa to nowoczesny kompleks, na który składa się 16 domków w zabudowie szeregowej o optymalnej 2-kondygnacyjnej wysokości. Dzięki elewacjom wzbogaconym o naturalne elementy wykończenia, osiedle harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz i sąsiednią niską zabudowę jednorodzinną, tworząc przytulne miejsce do życia, bliskie człowiekowi oraz naturze.

• Przestronne tarasy (wykończone deską tarasową) i tereny zielone

• Wysokie parametry termoizolacyjne

• Ogrzewanie podłogowe

• Instalacja pod centralny odkurzacz

• Poddasze (możliwość adaptacji)

• Instalacja pod kominek

• Wysokiej jakości wykończenie elewacji (m.in. deską elewacyjną)

Inwestycja Osiedle Łupkowa znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Wajdy 3-21 (7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Łupkowa Park sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Łupkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Łupkowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Łupkowa Park sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Łupkowa położone jest w północno-wschodniej części Łodzi, należącej do dzielnicy Bałuty. Bliskość jednej z ważniejszych arterii miasta – ulicy Strykowskiej – zapewnia dobrą komunikację zarówno z centrum Łodzi, jak również szybki dojazd do autostrad A1/A2.

Funkcjonujące na prawach powiatu miasto Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Łupkowa?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Łupkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2010 metrów od inwestycji Osiedle Łupkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Marysin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Łupkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łupkowa znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 142 w odległości 190 m, szkoła w odległości 290 m, uczelnia w odległości 490 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łupkowa w odległości 210 m znajduje się Boisko Orlik, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 440 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.11.2020
Data aktualizacji: 27.04.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: