Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lokum Wojszyce

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Klasztorna 17-, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Deweloper

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Klasztorna 17- 41

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lokum WojszyceLokum Wojszyce

3 zdjęcia

Lokum Wojszyce
Lokum Wojszyce
Lokum Wojszyce

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (187 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Południe Wrocławia to najszybciej rozwijająca się część miasta. Tętniąca życiem, stale zmieniająca się, świetnie skomunikowana z leżącym przy granicy miasta Węzłem Bielańskim, a mimo ciągłego rozwoju wciąż przestrzenna, zielona i wyciszona.Położenie i kameralny charakter zabudowy zauroczyły wielu Wrocławian, szukających możliwości zamieszkania na terenach, które jeszcze do niedawna miały rolniczy charakter. Przyciągnęła ich tu cisza, zieleń i bijąca od okolicy aura spokoju.Tutaj właśnie zdecydowaliśmy się wybudować osiedle Lokum Wojszyce – kompleks niskich bloków o przyjaznym charakterze i nowoczesnej architekturze.Na blisko 3 ha u zbiegu ulic Klasztornej i Smardzowskiej oddajemy do Państwa dyspozycji 201 nowoczesnych i wygodnych mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania jednopoziomowe (od 44 do 68 m2) i dwupoziomowe (od 62 do 108 m2). Mieszkania na parterze wyposażone są w funkcjonalne i ciche rolety zewnętrzne, zaś jednym z atutów mieszkań z antresolami są wysokiej klasy schody drewniane.Każda klatka wyposażona jest w nowoczesną i wygodną windę, pod budynkiem rozmieszczone są garaże podziemne oraz komórki lokatorskie. Na osiedlu powstają również lokale usługowe – niezbędne dla komfortu mieszkańców. Przyszli mieszkańcy mogą skorzystać z naszej najnowszej propozycji – “Lokum pod klucz” i wybrać jeden z oferowanych standardów aranżacji wnętrz. Nasi profesjonaliści zadbają o to, aby oddać charakter i upodobania przyszłego lokatora oraz stworzyć indywidualne, niebanalne wnętrze.Mieszkania tutaj wybierają Ci wszyscy, którzy chcą mieć ciszę, spokój i dwa kroki do centrum miasta.Do atutów jakie oferuje lokalizacja, wygląd i funkcjonalność mieszkań, warto dodać atut najistotniejszy – cenę, która jest wyjątkowo korzystna. A ponieważ Lokum Deweloper znany jest także z elastyczności i otwartości, przyszłych lokatorów zapraszamy do stołu negocjacyjnego i dalszych rozmów o cenie.A potem nic, tylko się wprowadzać.Prawdziwe wartości mają solidne podstawy.

Inwestycja Lokum Wojszyce znajduje się na Wojszycach, ul. Klasztorna 17- 41 (4.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Wojszyce została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Lokum Wojszyce nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Lokum Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Wojszyce?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Wojszyce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 782 metrów od inwestycji Lokum Wojszyce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Wojszyce znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Wojszyce znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 23 w odległości 146 m, szkoła w odległości 153 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 25 w odległości 204 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Wojszyce jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedFemina w odległości 989 m, Szpital Medfemina w odległości 1000 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Wojszyce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 384 m znajduje się Żabka, w odległości 386 m znajduje się Wędlinkowo, w odległości 389 m znajduje się Ważywnik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Wojszyce w odległości 151 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 217 m znajduje się boisko / kort, w odległości 331 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023