Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lokum Siechnice - szeregi

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Mieszczańska/Graniczna/Włościańska, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Deweloper

Siechnice, ul. Mieszczańska/Graniczna/Włościańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lokum Siechnice - szeregiLokum Siechnice - szeregi

4 zdjęcia

Lokum Siechnice - szeregi
Lokum Siechnice - szeregi
Lokum Siechnice - szeregi
Lokum Siechnice - szeregi

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 32 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Na granicy Św. Katarzyny i Siechnic powstaje wyjątkowe osiedle, o niepowtarzalnym, bardzo intymnym charakterze.

Zaciszne miejsce z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia, kameralną atmosferą i przyjaznym sąsiedztwem. To wyjątkowa oferta dla rodzin, które marzą o własnym domu, w którym jest miejsce na kominek a z salonu można wyjść do własnego ogrodu.

W tej chwili oddajemy ostatnie już domy w zabudowie szeregowej, stworzone z myślą o komforcie i satysfakcji ich przyszłych mieszkańców.

Do każdego segmentu przynależne jest miejsce postojowe dla samochodu i pomieszczenie gospodarcze. Ciepło do budynków doprowadzone jest z elektrociepłowni a każdy segment posiada własny węzeł cieplny.

Wykończenie w podwyższonym standardzie deweloperskim obejmuje montaż rolet elektrycznych w oknach na parterze oraz drewnianych schodów wewnętrznych.

Osiedle składa się z 32 domów wzniesionych w zabudowie szeregowej. Do każdego segmentu przynależy prywatny ogród, z tarasem utwardzonym szlachetną kostką, dostępny bezpośrednio z salonu.

Na terenie inwestycji pieczołowicie zaprojektowano zieleń oraz elementy małej architektury, które nadają osiedlu niepowtarzalnego charakteru i idealnie komponują się z otoczeniem.

Wszystkich, którzy marzyli o domu z ogródkiem zapraszamy. Bo u nas marzenia się spełniają.

Prawdziwe wartości mają solidne podstawy.

Inwestycja Lokum Siechnice - szeregi znajduje się w Siechnicach, ul. Mieszczańska/Graniczna/Włościańska (3.3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Siechnice - szeregi została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Lokum Siechnice - szeregi nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Siechnice - szeregi?

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Siechnice - szeregi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 25 metrów od inwestycji Lokum Siechnice - szeregi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice - Szkolna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Siechnice - szeregi znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siechnice - szeregi znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 103 m, szkoła w odległości 132 m, szkoła w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Siechnice - szeregi jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Zdrowia w odległości 591 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Siechnice - szeregi składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 137 m znajduje się Żabka, w odległości 222 m znajduje się U Wojtka, w odległości 599 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siechnice - szeregi w odległości 199 m znajduje się boisko / kort, w odległości 219 m znajduje się boisko / kort, w odległości 470 m znajduje się Joga Purusza - Lucyna Ścigajło.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023