Enklawa Łokietka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Łokietka III Dom Sp. z o.o Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lawendowa(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, ul. Lawendowa (0.2 km od Krakowa)
  Ceny od: 5 568/m2
  Lawendowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 80 - 89 m2
  Liczba pokoi: 4
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • Nowy Dom(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Władysława Łokietka (7.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 4 112/m2
  Nowy Dom
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 121 - 136 m2
  Liczba pokoi: 5
  Nowy Dom Sp. z o.o.
 • Domy Łokietka(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Władysława Łokietka (7.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 3 630 brutto/m2
  Domy Łokietka
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 152 m2
  Liczba pokoi: 5
  Wschód Nieruchomości

Opis Inwestycji

ENKLAWA ŁOKIETKA to nowoczesne i kameralne osiedle ośmiu domów jednorodzinnych oraz czterech budynków wielorodzinnych na skraju Parku Rzecznego Tonie. Urokliwe nieruchomości otula zieleń krzewów i drzew. Każda z nich posiada indywidualny garaż w bryle budynku, zewnętrzne miejsce postojowe oraz zieloną działkę o powierzchni do 223 m kw. Projekt i układ wnętrza możesz dostosować do swoich potrzeb i gustu, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać aranżację ograniczoną tylko Twoją wyobraźnią. Idealna harmonia między funkcjonalnością i elegancją zapewni mieszkańcom komfort i zadowoli poczucie estetyki związane z tym, jak naprawdę chcesz mieszkać.Z terenu enklawy można w łatwy sposób dojechać do Galerii Bronowice, czy też do sklepów Makro, IKEA, Castorama, bądź Obi. Mieszkańcy mogą także robić codzienne zakupy w okolicznych sklepach takich jak Lewiatan, Biedronka oraz Lidl.

Inwestycja Enklawa Łokietka znajduje się na Prądniku Białym, ul. Władysława Łokietka (5.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Łokietka III Dom Sp. z o.o Sp. K..

Inwestycja Enklawa Łokietka jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Łokietka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 131 metrów kwadratowych w cenie od 740 660 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Łokietka III Dom Sp. z o.o Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Enklawa Łokietka

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Enklawa Łokietka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kaczorówka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Łokietka znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 67 w odległości 250m, Niepubliczne PRZEDSZKOLE "MISIOWE PRZEDSZKOLE" w odległości 1050m, POZYTYWKA - Centrum Rozwoju Dziecka w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 2000 m znajduje się MANDECKA JOLANTA, MGR FARM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1150 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. STANISŁAWA BISKUPA MĘCZENNIKA, w odległości 1300 m znajduje się PARAFIA WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY, w odległości 1450 m znajduje się ZIELONKI PARAFIA NARODZENIA NMP.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Minigolf Club, w odległości 1700 m znajduje się Hala Kartingowa Daytona.

Data publikacji: 19.04.2019

Data aktualizacji: 30.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie