Młyńska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Lege Artis Nieruchomości

Zamość, ul. Młyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1477 ofert w najbliższej okolicy!

Młyńska

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

Rozpoczynamy realizację kolejnego projektu deweloperskiego w południowo wschodniej części Zamościa, przy ul. Młyńskiej. Projektowany budynek mieszkalny wielorodzinny ma parking na kondygnacji podziemnej i pięć kondygnacji naziemnych. Na poszczególnych piętrach zaprojektowano lokale mieszkalne o metrażach od 39 m2 do ponad 72 m2. Co ważne, wyposażony zostanie w nowoczesną, cichą windę hydrauliczną, którą mieszkańcy będą mogli przemieszczać się z poziomu mieszkania aż do parkingu podziemnego.

Inwestycja Młyńska znajduje się w Zamościu, ul. Młyńska (2.6 km od centrum Zamościa), sprzedaż prowadzi Lege Artis Nieruchomości

Inwestycja Młyńska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Młyńska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 69 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zamość to miasto położone w południowej części województwa lubelskiego. Jego powierzchnia wynosi 30,34 km2 a liczba mieszkańców ok. 63 tysiące. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta, bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”. Najciekawszymi miejscami w Zamościu są: Rynek Wielki z okazałym ratuszem, Pałac Zamoyskich, zbudowany w stylu klasycystycznym oraz Ogród Zoologiczny - jedyny w województwie lubelskim. Zamość jest jednym z ważniejszych ośrodków edukacyjnych w województwie, o czym świadczą 3 szkoły wyższe – 1 publiczna i 2 prywatne. Na terenie miasta funkcjonują także: szkoły ponadpodstawowe, obejmujące technika, szkoły zawodowe, licea ogólnokształcące w tym liceum plastyczne im. B. Morando.

Komunikacja

Zamość stanowi węzeł drogowy o znaczeniu krajowym w województwie lubelskim. Przebiegają tędy dwie drogi krajowe: droga krajowa nr 17 oraz droga nr 74. Ponadto wychodzą z Zamościa 3 drogi wojewódzkie: 837 przebiegająca przez Zamość i Piaski, 843 na trasie: Zamość-Chełm oraz 849 łącząca Zamość, Józefów oraz Wolę Obszańską. Przez Zamość przebiegają dwie linie kolejowe: nr 72 oraz nr 65.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młyńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Młyńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młyńska nr 72 Sip-Mot.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młyńska znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Zamościu w odległości 80 m, Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Zamościu w odległości 190 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Zamościu w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Młyńska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Specjalistycznej w odległości 460 m, Lekarz w odległości 490 m, KARDIOmed Roztoczańskie Centrum Specjalistyczne w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młyńska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się abc Twój Sklep, w odległości 130 m znajduje się Delikatesy AVi, w odległości 460 m znajduje się Małpka.

Data publikacji: 22.08.2017
Data aktualizacji: 01.04.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: