Apartamenty na Wiejskiej
Oferta archiwalna
Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Lambert Hotel
kołobrzeski, Ustronie Morskie, ul. Wiejska 12A
kołobrzeski, Ustronie Morskie, ul. Wiejska 12A
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 250 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Apartamenty na Wiejskiej
kołobrzeski, Ustronie Morskie, ul. Wiejska 12A
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- monitoring
- teren ogrodzony
- recepcja
- winda
- Standard deweloperski
- Wykończenie pod klucz
Instalacje i energetyka
- klimatyzacja
Przyroda w okolicy
- morze
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 2 budynków |
Liczba kondygnacji: | budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych |
Liczba apartamentów: | cała inwestycja składa się z 61 apartamentów |
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski, wykończenie pod klucz |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | posiada |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się morze |
Typ nieruchomości: |
Opis inwestycji
Apartamenty na Wiejskiej to położone 500 m od morza kameralne miejsca mieszkalno – wypoczynkowe. Kompleks dwóch budynków czterokondygnacyjnych z apartamentami o powierzchni od 35 m² do 65 m² z przestrzennym balkonem, posiadające garaże parkingowe i miejsca postojowe na terenie obiektów. Uwieńczeniem budynku B jest taras z widokiem na morze. Apartamenty umiejscowione są przy ul. Wiejskiej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie.
W ofercie znajdą Państwo mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w budynku B oraz mieszkania „pod klucz” w budynku A na II i III piętrze.
Inwestycja Apartamenty na Wiejskiej znajduje się w Ustroniu Morskim, ul. Wiejska 12A (4.8 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez Lambert Hotel.
Inwestycja Apartamenty na Wiejskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Cały projekt składa się z 61 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Wiejskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty na Wiejskiej deweloper przewidział:
- miejsca postojowe naziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.
Lokalizacja inwestycji
Miejscowość letniskowa nad Morzem Bałtyckim, w woj. zachodniopomorskim, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem.
Miejscowość jest siedzibą gminy Ustronie Morskie.
Edukacja
Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty na Wiejskiej znajdują się szkoły/przedszkola?
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Wiejskiej znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w Ustroniu Morskim w odległości 600 m.
Opieka medyczna
Dużym atutem inwestycji Apartamenty na Wiejskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz rodzinny w odległości 300 m.
Sklepy i usługi
Jak daleko jest do najbliższego sklepu?
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty na Wiejskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się ABC.
Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Wiejskiej w odległości 300 m znajduje się basen.





