Osiedle Słonecznikowe

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKOSS Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jagodowa Osada(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż pucki, Dębogórze, ul. Jagodowa 8 (2.8 km od Gdyni)
  Ceny od: 4 672 brutto/m2
  Jagodowa Osada
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 107 m2
  Liczba pokoi: 5
  Jagodowa Osada

Opis Inwestycji

Osiedle Słonecznikowe

Mieszkania w Osiedlu Słonecznikowym to nie tylko własny dom w kameralnej okolicy, ale i ogród, który pozwala w pełni cieszyć się świeżym nadmorskim powietrzem. Każde mieszkanie płynnie łączny się z ogrodem przez narożne okno w salonie, zachęcając do spędzania czasu w słońcu.Własny ogród jest integralną częścią mieszkania na osiedlu Słonecznikowym – miejsce do grillowania, relaksu i rozwijania swoich pasji, idealne miejsce zabaw z dziećmi. Prywatny, otoczony drewnianym płotem ogród pomieści wszystko co niezbędne.Standard Osiedla Słonecznikowego to solidne betonowe ściany stawiane z modułów, gruba 30cm warstwa izolującego styropianu, drzwi antywłamaniowe, trzyszybowe okna w szczelnych ramach pcv oraz internet światłowodowy. Nowoczesne, bezczynszowe, energooszczędne budynki z trwałych materiałów są gwarancją komfortu, spokoju niskich kosztów utrzymania na lata.*Możliwość indywidualnego umówienia na wizytę po godzinach pracy biura.

Inwestycja Osiedle Słonecznikowe znajduje się w Kosakowie, ul. Sasankowa (3.1 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera KOSS Development.

Inwestycja Osiedle Słonecznikowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słonecznikowe pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 81 do 87 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KOSS Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: do każdego mieszkania + możliwość przerobienia ogrodu na dodatkowe miejsce postojowe.
Udogodnienia: plac zabaw, siłownia plenerowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słonecznikowe

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słonecznikowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Słonecznikowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kosakowo - Tulipanowa 01 (NŻ).

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słonecznikowe w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.12.2018

Data aktualizacji: 20.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie