Villa Park Konin

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKonimpex-Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4658 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Villa Park Konin to miejsce dla Ciebie! Mieszkania są gotowe do odbioru.Nowoczesny i kameralny apartamentowiec w samym centrum Konina, będący propozycją dla osób poszukujących komfortu i wyszukanego designu w jednym. Innowacyjny projekt, odwołujący się do nurtu modernizmu, to cztery klasyczne budynki, zespolone w funkcjonalną formę. Od strony Parku Miejskiego im. Chopina bryła wzbogacona została dominantą, która jest wysuwającym się na pierwszy plan akcentem architektonicznym.W ramach inwestycji zaprojektowano 51 unikalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 30 metrowych kawalerek do ponad 90 metrowych mieszkań czteropokojowych.W części parterowej Villi Park Konin przewidziano miejsce na powierzchnie usługowe, z oddzielnymi wejściami dostępnymi z ulic Kościuszki i Mickiewicza.Przestrzeń wokół budynku została zaprojektowana w taki sposób, aby oddzielić od ulicy obszerny dziedziniec – zielony azyl spokoju w zasiągu ręki, dostępny jedynie dla mieszkańców i ich gości.

Inwestycja Villa Park Konin znajduje się w Koninie, ul. Kościuszki (1.5 km od centrum Konina), została zrealizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Villa Park Konin została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań. Budynek posiada od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Park Konin pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 4 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Park Konin

Konin jest miastem powiatowym leżącym w woj. wielkopolskim, nad Wartą, w Dolinie Konińskiej. Liczy sobie ok. 78 200 mieszkańców i zajmuje obszar 82,2 km2. Ze względu na walory przyrodnicze, Konin i jego okolice porównywane są do Mazur. Na terenie miasta znajduje się 6 pomników przyrody. Mimo to Konin rozwija się gospodarczo, a najprężniej działa tu sektor paliwowo-energetyczny. Dynamiczna rozbudowa zakładów i osiedli mieszkaniowych nastąpiła w II poł. XXw. Obecnie zabudowa miasta opiera się na budownictwie mieszkalnym, na które składają się głównie bloki mieszkaniowe oraz domy jednorodzinne, powstające głównie na terenach podmiejskich. Konin ma pełne zaplecze medyczne, oświatowe i kulturalne. Znajduje się tu szpital wojewódzki i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Działa ponad 20 szkół i 5 zespołów szkół. Są tu trzy kina i trzy domy kultury. Jednym z największych atutów Konina jest jego lokalizacja. Leżąc w centrum kraju, stanowi ważny punkt komunikacyjny. Jego zaletą jest rozbudowana infrastruktura drogowa z autostradą, trzema drogami krajowymi i trzeba wojewódzkimi biegnącymi przez miasto.

Komunikacja

Przy południowej granicy miasta biegnie autostrada A2, która jest częścią międzynarodowej trasy E30. Niemal równolegle do niej rozciąga się droga krajowa nr 92, natomiast droga krajowa nr 25 to trasa łącząca północ kraju z jego południową częścią. Od południa do miasta wbiega DK 72. Biegną tędy drogi wojewódzkie nr 264, 266 i 467. Przez Konin przechodzi również międzynarodowa trasa kolejowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Park Konin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Villa Park Konin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Staszica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Park Konin znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 1 "Kosmatek" w odległości 130 m, Konińskie Centrum Edukacyjne w odległości 220 m, Liceum Ogólnokształcące w Konińskim Centrum Edukacyjnym w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Park Konin jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Andrzej J. Balcerzak w odległości 60 m, NZOZ Starówka s.c. w odległości 310 m, Audio-Med Poradnia Laryngologiczno - Audiologiczna w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Park Konin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 290 m znajduje się Art-Rob, w odległości 340 m znajduje się Livio.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Park Konin w odległości 390 m znajduje się Strefa.

Data publikacji: 15.07.2013

Data aktualizacji: 03.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie